2,5
2,5

Pośpiech, mało empatii, wątpliwe i lakoniczne tłumaczenie - i to przy wizycie za pieniądze...to niestety moje doświadczenie. Osobiście drugi raz u Pani doktor bym się nie pojawił.

Od marca u niej się leczyłam, kiedy ją widziałam, zawsze mi mówiła, że wszystko biędzie dobrze. Dobrze nie było ani wtedy, ani teraz. Wizyta dla każdego pacjenta( w szpitalu na Zaspie) odbywa się w 3 minuty. I jeszcze się nazywa pani Doktor, ona nie wartuje lekarzem być z takim podejściem do ludzi. Bardzo, bardzo nie polecam.

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że podejście do pacjenta pani dr. jest na niskim poziomie, regularnie pojawiam się na wizytach od 7 lat i nie jest dla mnie zrozumiałe sobie, aby lekarz prowadzący zadawał mi pytania co mi dolega i jaka jest historia mojej choroby. Takie postępowanie jest karygodne i bardzo wiele traci u pacjenta, a na prośbę, abym mógł przesłać wyniki badań, lekarz mnie lekceważy twierdząc, że ma sporo pracy (wcześniej byłą taka możliwość). Dodatkowo, częsta zmiana postępowania medycznego prowadzi do chaosu. ABSOLUTNIE NIE POLECAM.

Od kilku lat mam szczęście być pod opieką dr Wypych. Nie wiem, czy bym jeszcze żyła, gdyby nie jej dokładnie przeprowadzony wywiad, szczegółowe badanie i diagnoza, która okazała się trafna, choć inni lekarze ją wykluczali. Prowadząc mnie w chorobie Pani Doktor wielokrotnie okazywała pokłady cierpliwości i optymizmu, gdy ja już ich nie miałam. Bardzo mi pomogła i jestem jej za to bardzo wdzięczna. To znakomity lekarz.