lekarz Joanna Zawadzka

3,7
3,2
3,1
3,2

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani doktor zrobiła szczegółowy wywiad i opisała moją dolegliwość (infekcja) i oprócz trafnej diagnozy i leków podała przykłady jakich produktów unikać i czego jeść więcej. Wizyta krótka i informacyjna, bardzo profesjonalna, Pani doktor uśmiechnięta i uprzejma (a ja się naprawdę potwornie boję wizyt u ginekologa i niestworzone rzeczy już u siebie zdiagnozowałam....). Wrócę do gabinetu Pani doktor na pewno

Nie polecam kobietom z nadwagą lub nieplanującym dzieci. Zostałam obszernie skrytykowana najpierw za to, że jestem otyła (mam nadwagę, ale można jednak tłumaczyć zalecenia w milszy sposób), potem usłyszałam, że to pewnie przez to, że jem batony z automatów i Mcdonalda (serio?). Na sam koniec zostałam uraczona komentarzem, że nie mogę odkładać rodzenia w nieskończoność, więc skoro współżyję to trzeba korzystać. Co do diagnozy nie mogę mieć jednak zastrzeżeń. Zlecono mi pełny pakiet badań, wyjaśniono wszelkie wątpliwości mniejsze i większe, nawet naprostowano błąd poprzedniego lekarza.

Nie polecam kobietom z nadwagą lub nieplanującym dzieci.

Byłam u Pani doktor juz drugi raz. Rozpoczełam u niej prowadzenie ciązy a jestem w 8 tygodniu. Pani doktor zleciła mi wszystkie badania, tłumaczyła wcześniejsze wyniki w sposób miły i uprzejmy. Odpowiadala na każde moje pytania i wątpliwości. Polecam!

Pani Doktor podczas badania USG w 12 tygodniu ciąży stwierdziła, że mój synek ma pępowinę dwunaczyniową zamiast trójnaczyniową po czym dodała "niech się Pani nie martwi, to nie zawsze oznacza wadę serca". Jak się później okazało 12 tydzień to zdecydowanie za wcześnie, żeby określać ilość naczyń w pępowinie. Pępowina była trójnaczynowa. Niestety zdecydowałam się pójść do Pani Doktor po raz drugi na sam koniec ciąży. Wtedy zaczęła mi mówić, że dziecko jest bardzo małe i czemu mój lekarz prowadzący nic z tym nie robi. Mówiła, że łożysko wygląda na stare i zwapnione i że napewno paliłam w ciąży, co jest kompletną bzdurą. Synek urodził się w terminie, ważył 3190 g i miał 55 cm, więc nie był wcale taki malutki. Szczerze odradzam Panią Doktor, no chyba, że chcecie przez całą ciążę być straszone, że coś jest nie tak.

Jestem zaskoczona złymi opiniami o pani dr. W moim przypadku poświęcała zawsze dużo czasu, po wdrożonym leczeniu udało nam się zajść s ciążę. Cała ciążę również prowadzę u Pani Doktor, zawsze wszystko jest kompleksowo wyjaśnione i zawsze mam robione usg.polecam!

Pani dr jest bardzo miła,zawsze uśmiechnieta a przy tym rzeczowa ,interesuje się ,dopytuje,wyjaśnia.

Bardzo dokładna i rzeczowa, konkretna, godna polecenia. Zna się na swoim fachu i nie owija w bawełnę. Polecam.

Okropny lekarz nie polecam. Do tej pory trzęsę się po wizycie u niej. Jestem w "wczesnej ciąży" jak to określiła Pani bez żadnego badania! U mnie również stwierdziła, że USG nie ma po co robić i żebym najlepiej o ciąży nie mówiła nikomu. No i potwierdzam nie jest to lekarz dla kobiet z nadwagą. Ta kobieta chyba powinna zmienić prace na jakąś z maszynami przynajmniej nikogo by nie obrażała i dołowała.

Moim zdaniem najgorszy lekarz u jakiego byłam nie miła nie uprzejma, w ogóle się niczym nie przejmująca osoba. Nie tłumacząca nic i sprawiająca wrażenie jakby nie chciała żeby dana osoba która jest w ciąży w niej była. Mi osobiście powiedziała w 6tygodniu ciąży robiąc USG że ona nie wie co widzi i czy serce bije czy nie bije ale żebym na nic się nie napalała bo to pewnie zarodek się przestał rozwijać i raczej nic z tego nie będzie. Obejrzała wyniki badań jakie porobiłam nic mi nie powiedziała czy dobrze czy nie. Poszłam po tygodniu do innego lekarza okazało się że jest wszystko dobrze a wyniki glukozy trochę nie tak a ona nic mi wcześniej nie powiedziała. Zero podejścia do pacjenta.

Bardzo nieprzyjemna osoba, na samym wstępie była bardzo obrażona, że weszłam z mężem do gabinetu. Brak u niej podejścia do pacjenta. Odmówiła zrobienia usg w 6 tygodniu ciąży, ponieważ stwierdziła, że nic nie zobaczy. Odniosłam wrażenie, że traktuje ludzi taśmowo - 5 minut i do widzenia. Gorąco przestrzegam przed tym lekarzem.