Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty z 15 letnim doświadczeniem i praktyką. Posiadam także kwalifikacje z zakresu refleksoterapii metodą Sorensen.
Świadczę ...

Świadczę te usługi dla małych i dorosłych pacjentów. Lubię swoją pracę ponieważ jest efektywna i przynosi wymierne korzyści moim pacjentom. Terapię dopasowuję indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Pomaga to na optymalny powrót do fizjologicznych, dobrych wzorców postawy a także doprowadza do odzyskania lepszego samopoczucia i...

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci. Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .

Gorąco polecam. Pani Asia ćwiczy z moimi dzieciaczkami metoda Vojty i jestem bardzo zadowolona z efektów;) Na początku dowiadując się o potrzebie rehabilitacji moich dzieci czułam duży niepokój związany z tą metodą. Teraz wiem ze to nic strasznego, dzieci to nie boli a efekty są zachwycające, Pani Asia jest bardzo dokładna. Przekazuję także dużo informacji, które zwracają uwagę na rzeczy z których czasami nie zdajemy sobie sprawy. Moja córka miała duża asymetrie ćwiczymy prawie 3 mc a poprawa jest niesamowita. Oliwka wygląda dużo lepiej niż na początku a co za ...

Gorąco polecam.
Na początku dowiadując się o potrzebie rehabilitacji moich dzieci czułam duży niepokój związany z tą metodą. Teraz wiem ze to nic strasznego, dzieci to nie boli a efekty są zachwycające, Pani Asia jest bardzo dokładna. Przekazuję także dużo informacji, które zwracają uwagę na rzeczy z których czasami nie zdajemy sobie sprawy. Moja córka miała duża asymetrie ćwiczymy prawie 3 mc a poprawa jest niesamowita. Oliwka wygląda dużo lepiej niż na początku a co za tym idzie również dużo lepiej i szybciej się rozwija. Dodatkowo Oliwka miała niewielkiego zeza który dzięki ćwiczenia jest już prawie całkowicie niewidoczny. Tak że jak widać warto. Syn miał niewielką asymetrie ale u niego jest troszkę inny problem a również widać duże postępy. Pani Asia moim zdaniem jest świetna rehabilitantka, interesuje się pacjentem.
Bardzo polecam. ;-)

Wystawiona przeze mnie opinia pani mgr. Joannie Zawodniak jest całkowicie prawdziwa i szczera. Pani Joanna podjęła się u mnie leczenia metodą refleksoterapii przewlekłego zapalania zatok. Efekt był już po kilku masażach. Warto nadmienić, że moje zapalenie zatok oprócz uporczywego kataru, było ściśle związane z utratą smaku i węchu, po masażach stopniowo wszystko wracało do normy, i właśnie to najbardziej mnie cieszyło bo utrata węchu i smaku to smutne doznanie. Cieszę się, że metodą refleksoterapii pani Joanna rozwiązała mój problem, gdyż dzięki temu nie musiałam się truć antybiotykami,na które, w przeciwnym razie, musiałabym się zdecydować. Oprócz tak dobroczynnych efektów owej terapii, sam masaż twarzy, bo o takim mówię, sprawił mi ogromną przyjemność, ponieważ pani mgr. Joanna wykonuje go bardzo delikatnie i sumiennie dlatego z pełnym przekonaniem polecam nie tylko do leczenia metodę refleksoterapii, która okazuje się bardzo dobrą alternatywą dla konwencjonalnego leczenia, ale i panią Joannę, która jest profesjonalistką w tej dziedzinie. Wdzięczna pacjętka Jolanta Mikołajczyk

Polecam panią Joasię i metodę Vojty przy uśmierzaniu bólu kręgosłupa. Do tej pory myślałam, że Vojta jest metodą stosowaną wyłącznie u dzieci i jest bardzo bolesna. To nieprawda! To bardzo przyjemna i odprężająca metoda a przede wszystkim szybko łagodzi ból. W moim przypadku, a mam dyskopatię w odcinku lędźwiowym, po czterech spotkaniach (dzień po dniu) mogłam wrócić do normalnego funkcjonowania. Wcześniej, w mocniejszych stanach bólowych, musiałam sięgać po mocne leki, często zastrzyki. Żadne maści, okłady nie pomagały. Tydzień, a nierzadko dłużej, miałam wycięte z życiorysu. Przy następnym ataku z pewnością od razu zgłoszę się do pani Joasi, która oprócz tego, że zna się na tym co robi, jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą.

Zaniepokoiło mnie nietypowe raczkowanie mojego syna, po konsultacji z p. Zawodniak okazało się, że mały ma asymetrię, która może rzutować na jego sposób poruszania się, również w dużo późniejszym wieku. Od miesiąca jest rehabilitowany, już widać pierwsze efekty. Ćwiczenia zaproponowane przez p. Joannę nie są skomplikowane, możliwe do powtórzenia w domu, syn traktuje niektóre z nich wręcz jak zabawę, a co najważniejsze przynoszą skutek, nie natychmiastowy, ale widoczny. Obecnie dzieciak ma rok, już samodzielnie chodzi, ćwiczenia są odpowiednie dla jego wieku i kondycji, bezbolesne, jedyne czego żałuję to to, że tak późno sięgnęłam po fachową pomoc.
Pani Joanna jest profesjonalistką, której nie waham się powierzać zdrowia swojego dziecka.

Z całego serca gorąco polecam:) Dzięki p. Joasi mój syn miał możliwość prawidłowego rozwoju. Osoba bardzo kompetentna, otwarta, wyjaśniająca fachowo każdy etap rozwoju i rehabilitacji, posiada doskonałe podejście do dzieci. Dzięki niej wiem, że metoda Vojty działa w 100%! I to nie tylko w przypadku małych dzieci, ale i dorosłych. Szkoda, że tak niewiele się o niej mówi i pisze. Dodatkowo refleksologia stosowana przez nią w przypadku chorób np. zapalenia oskrzeli pozwoliła nam wyeliminować stosowanie antybiotyków. Chętnie dzieli się posiadaną szeroką wiedzą, obserwuje pacjenta, interesuje się efektami swojej pracy. Jest osobą oddaną swojej pracy. Każda wizyta wnosiła wiele dobrej energii:)

Gorąco polecam! Pani Joasia jest fachowcą w swojej dziedzinie! Na samym początku, jak zaczynaliśmy rehabilitację, byłam przerażona, ponieważ jak pewnie wielu rodziców za dużo naczytałam się opinii na temat metody Vojty. Szybko zmieniłam zdanie. Kajtuś uwielbia ćwiczyć z panią Joasią. Dziecko zaczyna ćwiczenia z uśmiechem na buzi i tak samo je kończy. Cieszę się, że trafiliśmy pod opiekę właśnie do Niej. Jest osobą otwartą, kompetentną i przede wszystkim kochająca swoją pracę.

Gorąco polecam! Pani Joasia jest fachowcą w swojej dziedzinie!

Emilka trafiła pod skrzydła Pani Asi ,gdy skończyła 8 miesięcy. Mimo padaczki lekoopornej i stwierdzenia przez lekarzy ze Emilka nie będzie siedzieć, ani chodzić u Pani Asi robi spore postępy . Emilka bardzo lubi zajęcia z Panią Asią, co jest dla nie bardzo ważne i wiem że jest w dobrych rękach.

Pani Asia to doskonały specjalista w swoim fachu. Świetnie zna się na swojej pracy co przekłada się na efekty jakie uzyskuje u swoich pacjentów. Jej doświadczenie widać w każdym ćwiczeniu jakie wykonuje z pacjentem. Podejście do pacjenta oraz profesjonalne działanie pozwoliły Nam dobrze przejść przez bardzo efektywną metodę Vojty. Dziękuję Pani Asiu za każdy dzień rehabilitacji poświęcony mojej Basi.

Pani Asia to doskonały specjalista w swoim fachu.
Dziękuję Pani Asiu za każdy dzień rehabilitacji poświęcony mojej Basi.

Pani Joanna jest bardzo profesjonalną fizjoterapeutką, a dodatkowo bardzo sympatyczną osobą. Metodę Vojty stosuje w przyjazny dla dzieci sposób, bez stresu dla dzieci. Dostosowuje ćwiczenia i warunki tak, żeby dzieci ćwiczyły z przyjemnością, a przy tym uzyskuje świetne efekty.

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant dziecięcy Zabrze"?

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)
FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Końcowa 15/2
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med Grażyna Krupa
Plac Wolności 4 (przy salonie optyka)

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci Kamieniec - Zbrosławice
ulica Polna 2
42-674 Kamieniec
Wita Stwosza 21
ulica Bytomska 56
41-800 Zabrze
Gabinet Lekarski Zabrzańskiego Towarzystwa Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski
Jerzego Wyciska 5
NZOZ "OPIFER"
Alojzego Pawliczka 20

Jagoda Wartak

Masażysta
Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1