dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Laryngolog, Foniatra, Audiolog

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych 5 lekarzy u których byłam płacąc im niemałe pieniądze i którym aż do znudzenia opowiadałam objawy choroby córki.Szkoda że w Katowicach Pani doktor Zimmer-Nowicka nie przyjmuje częściej.

ŚWIETNY DIAGNOSTA,SYMPATYCZA I KOMPETENTNA LEKARKA, KTÓREJ NIE UMKNIE ŻADNA ZMIANA TOWARZYSZĄCA WIĄDĄCEJ CHOROBIE.POLECAM!

kompetentna, konkretna, budząca zaufanie, o dużej kulturze osobistej, wyleczyła nasze dziecko, któremu groziła operacja, a inni lekarze tylko rozkładali ręce, polecamy!

Zdecydowanie polecam usługi medyczne Pani doktor Zimmer-Nowickiej. Trafnie zdiagnozowała moje dolegliwości i pomogła zaordynowanym leczeniem. Polecam Jej osobę wszystkim potrzebującym pomocy. Krzysztof Fiech

Krzysztof Fiech