mgr Joanna Zimna

Dietetyk

Miła osoba, godna czasu i pieniędzy. Pomoże z otyłością, wychodzimy z poradni z uśmiechem i dobrym samopoczuciem. Gorąco polecam ;)

Podzielam wszystkie pozytywne opinie na temat Pani Dietetyk. Jest profesjonalna, skuteczna i sympatyczna. Schudłam w ciągu dwóch miesięcy 9 kg. Gorąco polecam.

Bardzo dobry, miły, polecam również stronę na facebook są tam zamieszczane ciekawe informacje o zdrowym stylu odżywiania https://www.facebook.com/PoradniaDietetycznaDietaSystem

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani dietetyk.Bardzo profesjonalnie podeszła do mojego problemu, a zalecona dieta okazała się strzałem w dziesiątkę.Schudłam i czuję się świetnie.Serdecznie polecam i życzę powodzenia. Małgorzata z Lubonia

Małgorzata z Lubonia

Pani Asia to profesjonalistka indywidualnie podchodzi do pacjenta.dieta jest skuteczna i bardzo dobra a gotowanie sprawia przyjemność.osobiście korzystam usług pani Joanny i od sierpnia 2012roku schudłam 23kg.Polecam wszystkim i życze sukcesów zarówno pani Asi jak i osobą korzystającym z porady dietetyka. Magda Solecka

Magda Solecka

Kompetentna i fachowa pomoc.Gorąco polecam

Kompetentna i fachowa pomoc.Gorąco polecam

Polecam panią Joannę dobra jest :) wytłumaczy i dopasuję dietą na 100 % Pozdrawiam Marzena

Pani Joanna to bardzo miła i otwarta osoba, dieta jest b. prosta a przepisy smaczne i łatwe w przygotowaniu. W ciągu 2 miesięcy schudłem 9 kg.

Pani Zimna to miła i rzetelna osoba. Pierwsza wizyta jest bezpłatna Na drugiej wizycie otrzymałam dietę oraz przepisy kulinarne, można więc bez kłopotów stosować się do wskazanej diety. Przepisy są smaczne, nie trzeba głodować, ani też katować się nielubianymi produktami.

Pani nastawiona tylko na kasę. Na wizycie 30min potrafi co 5min sprawdzać godzinę. Dieta monotonna, dziwaczne przepisy.