mgr Joanna Zimna

Dietetyk

Pani Asia to profesjonalistka indywidualnie podchodzi do pacjenta.dieta jest skuteczna i bardzo dobra a gotowanie sprawia przyjemność.osobiście korzystam usług pani Joanny i od sierpnia 2012roku schudłam 23kg.Polecam wszystkim i życze sukcesów zarówno pani Asi jak i osobą korzystającym z porady dietetyka. Magda Solecka

Magda Solecka

Pani Zimna to miła i rzetelna osoba. Pierwsza wizyta jest bezpłatna Na drugiej wizycie otrzymałam dietę oraz przepisy kulinarne, można więc bez kłopotów stosować się do wskazanej diety. Przepisy są smaczne, nie trzeba głodować, ani też katować się nielubianymi produktami.

Pani Joanna to bardzo miła i otwarta osoba, dieta jest b. prosta a przepisy smaczne i łatwe w przygotowaniu. W ciągu 2 miesięcy schudłem 9 kg.

Polecam panią Joannę dobra jest :) wytłumaczy i dopasuję dietą na 100 % Pozdrawiam Marzena

Kompetentna i fachowa pomoc.Gorąco polecam

Kompetentna i fachowa pomoc.Gorąco polecam

absolutny brak profesjonalizmu. Nieuprzejma, apodyktyczna kobieta, która uważa, że po 15 minutach wizyty wie o kliencie wszystko. Nie słucha co się do niej mówi, nie uwzględnia jakichkolwiek uwag. Pracuje na gotowych dietach, których nie zamierza w jakikolwiek sposób modyfikować pod klienta.

Pani nastawiona tylko na kasę. Na wizycie 30min potrafi co 5min sprawdzać godzinę. Dieta monotonna, dziwaczne przepisy.