dr n. med. Joanna Zych-Sowa

1,8
1,7
2,5
1,7

nie wiem skąd te wszystkie negatywne opinie, bo od wielu lat chodzimy do Pani doktor na NFZ i uważam, że jest najlepszym specjalistą jaki istnieje. A ilość sprzętu jaki posiada w gabinecie na fundusz jest po prostu niesamowita. chodziłam już do wielu laryngologów, głownie prywatnie, ale najlepiej do doktor Zych-Sowy.

Beznadziejny lekarz, przez nią mam ubytek na słuchu, bo zamiast wysłać od razu na kroplówki to użyła jakiś przedpotopowych metod na zatkane ucho. Po wizycie u niej potem wylądowalam na 2 tyg w szpitalu i potem wizyty w Warszawie na patologii słuchu. Tej kobiecie powinni odebrać prawa do wykonywania zawodu. Do tej pory żałuję, że nie założyłam jej sprawy w sądzie o ubytek na zdrowiu. Powinna wypłacić odszkodowanie w niemałej kwocie i tak powinna się zakończyć jej ''kariera''zawodowa.

Nie polecam. Po konsultacji u tej Pani poszlismy do innego lekarza bo cala wizyta okazala sie conajmniej watpliwa. Podejscie do dziecka na poziomie marnym. Po wykonanym badaniu ( nie kompletnym) mialem wrazenie ze ja wyciagam informacje od lekarza - zamiast odwrotnie. Panowala cisza... zamiast omowic co i jak. Jesli cenicie zdrowie swoje i najblizszych Ja odradzam ! Dziecko mialo juz stan zapalny ( kolejnego dnia po wizycie u innej Pani)- a tu tego nie zauwazono.... jesli chodzi o komeptencje- mam spore wątpliwości.

brak slow lekarz bez jakichkolwiek kompetencji

brak slow lekarz bez jakichkolwiek kompetencji

Nie polecam. Na zalegającą w uszach wydzielinę po katarze przepisała krople do nosa, dwa tygodnie później dziecko wylądowało w Chorzowie na oddz. laryng. i konieczny był zabieg paracentezy.

swoimi działaniami doprowadziła do tego ,że muszę jeździć z dzieckiem do instytutu patologii słuchu