lekarz Jolanta Andrzejewska

Endokrynolog, Ginekolog, Ginekolog położnik

Odradzam kategorycznie. Nie miła, niekompetentna. Swoją pracę wykonuje za karę. Przyszłam ze złymi wynikami po analizie przez rodzinnego. A Pani doktor powiedziała że są dobre. A pozniej dodała że nie ma leku na chorą tarczycę. Na wstępie powiedziała że mam "chorobę celebrytow" A chorobę sobie "wyczytalam z internetu " w pewnym momencie chciałam wysjc. Żałuję że nie wyszłam od razu. NIE POLECAM MASAKRA

To była moja pierwsza wizyta. Jestem bardzo zadowolona. Pozytywne wrażenia, ogromne kompetencje i wiele poświęconego mi czasu.

Zdecydowanie ODRADZAM leczenie u tej pani doktor. Jej zachowanie nie jest bezposrednie (takie okreslenie pojawia sie w niektorych komentarzach), a chamskie, wulgarne i prostackie. Pani doktor calkowicie LEKCEWAZY wszelkie objawy o ktorych sie ja informuje, odpowiadajac ze pacjent "wymysla". Nie potrafi rowniez odpowiedziec na grzecznie zadane proste pytania (proszona o wytlumaczenie czegos, oburza sie twierdzac, ze pacjent przyszedl sie "czepiac"). Przed udaniem sie do pani doktor, slyszalam podobne opinie jak moja od osob znajomych, dzisiaj przekonalam sie o tym, ze sa niestety prawdziwe osobiscie. To opryskliwe zachowanie spowodowalo, ze do ...

Przed udaniem sie do pani doktor, slyszalam podobne opinie jak moja od osob znajomych, dzisiaj przekonalam sie o tym, ze sa niestety prawdziwe osobiscie. To opryskliwe zachowanie spowodowalo, ze do gabinetu doktor Andrzejewskiej juz nie wroce. Jeszcze raz, zdecydowanie odradzam i sugeruje udanie sie do innego, sprawdzonego lekarza, ktory traktuje swoich pacjentow z szacunkiem.

Pani doktor miała do mnie pretensje na samo dzień dobry. Kiedy nie otrzymała wypełnionej przez pielęgniarkę karty stwierdziła że ja powinnam po nią iść 'a nie ona stara musi po nią iść'. Miała do mnie pretensje, że mój wypis ze szpitala nie zawiera tego co jest jej potrzebne i mój ginekolog źle mnie leczy. Na koniec zapisała syndi 35 chociaż nie prosiłam o antykoncepcje a lek ten jak wszystkie wiemy jest tym co diane 35 które jest niezwykle szkodliwe i powoduje problemy neurologiczne. na moje pytanie czy od hormonów mogą wypadać mi włosy odpowiedziała 'jeśli sobie je pani tak kręci to oczywiście że będą wypadać' dodam że mam bardzo kręcone włosy naturalnie. Uznałam, że pani doktor ma zły dzień. Niestety na następnej wizycie zostałam zwyzywana że nie mam wyników badań ze sobą, a nie dała mi na nie skierowania. Kiedy zwróciłam jej na to uwagę stwierdziła że 'może jest stara ale nie geriatryczna' i że mam nie odpowiadać głupot, że nie dała. NIGDY WIECEJ NIE POJAWIĘ SIĘ W GABINECIE TEJ PANI I SERDECZNIE ODRADZAM WSZYSTKIM PANIOM, ZWŁASZCZA MŁODSZYM OD PANI DOKTOR!!!!!!

Najlepszy lekarz jakiego znam!!! Jako jedyna pani dr potraktowała poważnie moje dolegliwości ginekologiczno-endokrynologiczne i zaczęła mnie diagnozować. Leczenie, które wprowadziła przyniosło mi ulgę po prawie 7 latach bólu (!) i lekceważenia przez wielu innych 'specjalistów'. To lekarka bardzo bezpośrednia (trzeba się do tego przyzwyczaić;-)), której zależy na niesieniu pomocy. Wreszcie znalazłam specjalistkę, która jest w stanie rzetelnie odpowiedzieć na każde moje pytanie, udzielić wyjaśnień i nie traktować pacjenta jak symulującego 'głupka', któremu nic się nie należy. Pani dr ma rozległą wiedzę i chętnie się nią dzieli. Jestem niezmiernie wdzięczna dr Andrzejewskiej. Gorąco polecam!!!

Bardzo miła, uprzejma Pani doktor, która dokładnie wyjaśnia metodę leczenia. Nie odsyła pacjenta "z kwitkiem".

Bardzo konkretna pano Doktor,pierwsza która pomogła mi rozwiązać problem z którym borykam się od 2 lat(niedoczynność tarczycy)POLECAM FACHOWA WIZYTA,NIE POZBYWA PACJENTA,TŁUMACZY RADZI,A PRZEDEWSZYSTKIM POMAGA SUPER POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, bardzo dokładnie objaśnia wszystkto co mnie interesuje.Rozpoczete leczenie doprowadza do końca. Jest osobą bezpośrednią, miłą, po prostu jak masz potrzebę ZGŁOŚ SIĘ do pani doktor ! Wdzięczne pacjentki J.K i M.K

Wdzięczne pacjentki J.K i M.K