lekarz Jolanta Anuszkiewicz

Otolaryngolog

1,2
1,3

Niestety, wszystkie negatywne opinie to prawda. Nie słucha co dolega pacjentowi. Twierdzi, że już jest dobrze kiedy mówi się że ma się objawy. Ktoś wyżej napisał o chorym dziecku odesłanym do domu jako niby leczenie już zakończone. To może być prawda, przeżyłem podobną sytuację tyle że nie z dzieckiem. Ktoś inny napisał że Pani powinna pracować na dźwigu. I to również jest prawda bo kobieta jest mało delikatna i szarpie pacjentem.

Nie polecam najgorszemu wrogowi!!! Arogancka, niekompetentna nie panuje nad swoimi emocjami!!! Ma duży problem w kontaktach interpersonalnych!!

Kobieta powinna pracować na dźwigu a nie z pacjentami w państwowej przychodni. Miałem do czynienia z tą kobietą w SCM Polanica Zdrój. Wszystkie negatywne opinie o tej Pani to prawda. NIEGRZECZNA AROGANCKA OBRAŻA PACJENTA PRZY INNYCH PACJENTACH BRAK FACHOWEJ WIEDZY NIE CHCE ODPOWIADAĆ NA PYTANIA O STAN ZDROWIA Nie polecam.

Kobieta powinna pracować na dźwigu a nie z pacjentami w państwowej przychodni.
Miałem do czynienia z tą kobietą w SCM Polanica Zdrój.
Wszystkie negatywne opinie o tej Pani to prawda.
NIEGRZECZNA
AROGANCKA
OBRAŻA PACJENTA PRZY INNYCH PACJENTACH
BRAK FACHOWEJ WIEDZY
NIE CHCE ODPOWIADAĆ NA PYTANIA O STAN ZDROWIA

Nie polecam.

Nie polecam !!! Nie umie rozmawiac z pacjentami,jest arogancka,nie interesuje ja historia choroby dziecka.

Zdecydowanie nie polecam. Po dwutygodniowym leczeniu u tej Pani odesłała kompletnie chore dziecko z powrotem do lekarza rodzinnego stwierdzając że leczenie zostało zakończone i wszystko jest w porządku. Dziecko ciągle miało kaszel i katar. W tym samym dniu poszliśmy na wizytę do innego lekarza , który był zdziwiony diagnozą tej Pani ponieważ dziecko wymagało natychmiastowego podania antybiotyków i ponownego leczenia. Z rozmowy z innymi pacjentami tej lekarki to nie pierwszy przypadek jej nietrafionych diagnoz. Szkoda zdrowia dziecka , straconego czasu i pieniędzy. omijać szerokim łukiem

Zdecydowanie nie polecam.
omijać szerokim łukiem

zostalam niegrzecznie wrecz potraktowana przez tego lekarza,tyko dlatego ze stwierdzilam fakt ze nie zareagowala na zglaszana doegliwosc przy ostatniej wizycie,pani poczula sie urazona przy badaniu wrecz ostentacyjnie za glosno wydawaa polecenia poczym stwierdzila ze nic nie widzi a na pytanie skad ta chrypka upewnila mnie ze nie ma zadnej chrypki...cudoowne ozdrowienie wypowiedziane przez pania doktor jednak nie nastapilo a ja stracilam czas i pieniadze nie polecam...