dr Jolanta Bielicka-Cymerman

Neurolog dziecięcy

Poszłam do Pani dr z silnym bólem kręgosłupa i nogi z podejrzeniem że to rwa. Zrobiłam rezonans, w którym wyszło że mam przepukline. Pani dr niezbyt uprzejmie stwierdziła że to nic, że boli i musi boleć, a przepukline to ma każdy z nas. Doszło do tego że przestałam się poruszać, przestalam czuc od pasa w dół i z dnia na dzień zrobiono mi operację. Nie było to fachowe podejście. Dobrze, że tylko tak to się skończyło.

Jest to lekarz z powołania, wyprowadziła moje dziecko z padaczki lekoopornej , gdzie inni "specjaliści" załamywali ręce, cudowna osoba, mająca czas dla dziecka i słuchająca rodziców, z czystym sumieniem polecam Panią doktor.

Dr Jolanta prowadziła mnie od 8 roku do 18 i powiem że to był najlepszy lekarz który prowadził mnie i moją chorobę i jeśli miałbym polecić Panią doktor to robię to bez Wahania i każdą osobę skierowałbym jeśli chodzi o Epi.

Trafiłam z córką do Pani Doktor 4 lata temu.Lekarz,z powołania.Rzetelna, dokładna,szczera.Czasem potrafi dać "zimny prysznic" ale to działa tylko z korzyścią dla pacjenta. Z pewnością godna polecenia.Lekarz,mający ogromną wiedzę neurologiczną.Nigdy nie dała nam odczuć,że za drzwiami czeka juz kolejny pacjent.Ogromny szacunek i podziękowanie.

Witam Doktor Jolantę Bielicka Cyrman znam od dziecka . Trafiłem do niej jako 9 letni chłopiec pracowała jeszcze IMiD w Warszawie w Klinice Neurologii , i prowadziła mnie do 18-tego roku życia i przyznam że nie ma lepszego lekarza w Sprawach Neurologicznych ( Epilepsja) i jeśli by mnie ktoś zapytał o dobrego lekarza Neurologa to pierwszego lekarza polecił bym Doktor Bielicka Cyrman ze względu ile dobrego dla mnie zrobiła . Jej Były Pacjent Waldemar Zmarzły

Witam
Jej Były Pacjent Waldemar Zmarzły

Od sześciu lat moja córa jest pod "nadzorem" Pani Doktor izłego słowa nie powiem. Miła, rzeczowa, bardzo, bardzo konkretna. Polecam!!!

dla mnie BOMBA kochana doktor!!!! pierw dzicko leczyłam u Pani doktor w Dziekanowie Leśnym (była tam ordynatorem na neurologi), obecnie na kasę chorych przyjmuje na Barskiej w Poradni AGA i prywatnie na Skrze. Z czystym sumieniem POLECAM..........

dla mnie BOMBA kochana doktor!!!!

sprawia wrażenie osoby niedostepnej, zimnej w efekcie jest mocno stapająca po ziemi. Potrafi dotrzeć do pacjenta oraz do rodzica.

Super!!!Jest bardzo dobrym i rzeczowym specjalistą.Bardzo polecam .

Super!!!Jest bardzo dobrym i rzeczowym specjalistą.Bardzo polecam .