lekarz Jolanta Chłopicka-Taberska

Laryngolog

1,2
1,2

Byłem pacjentem w ostatnim tygodniu Dr.J.Chłopickiej-Taberskiej. Choruje na idiopatyczne pozaotrzewnowe zwłóknienie, to bardzo rzadka choroba. O pieniądze na leczenie z ZUSU staram się już od blisko czterech lat. Ostatnio byłem pacjetem w/w Pani "doktor". Nie wiem po jakich studiach jest, ale to jest śmieszne nawet, że laryngolog leczy osoby, które powinny być leczone przez innego lekarza specjalistę. Pani doktor, lekceważy pacjenta, pyta o wiek prawie sześć razy, w ciągu wizyty, jak by miała uszkodzenie mózgu, a przynajmniej ucisk na jedną z opon. - Taka osoba nie powinna być na takim ...

Byłem pacjentem w ostatnim tygodniu Dr.J.Chłopickiej-Taberskiej.
Choruje na idiopatyczne pozaotrzewnowe zwłóknienie, to bardzo rzadka choroba.
O pieniądze na leczenie z ZUSU staram się już od blisko czterech lat.
Ostatnio byłem pacjetem w/w Pani "doktor".
- Taka osoba nie powinna być na takim "stanowisku".
Może Pani doktor powinna sama udać się do lekarza?
Nie polecam nikomu, kto się do tej Pani dostanie.

Orzecznik ZUS przy ul. Dabrowskiego. -pierwszy raz, a byłam ok. 12 razy na badaniach spotkałam sie z tak niemiła osobą. Lekarz laryngolog stukał mnie młotkiem po stopach, badał płuca, 5-krotnie pytała o wiek i 4 -krotnie o wage. Zero kontaktu słownego! -Pani dr nie dopuszcza do słowa. Dodam, ze mam schorzenia neurologiczne w odcinku szyjnym, brak czucia w dłoni i zwyrodnienie kciuka po złamaniu. Przyszłam, by dostac mozliwosc dalszej rehabilitacji- wg P. Doktor- jestem zdolna do pracy:) Przykro, ze istnieja tacy lekarze, którzy swoja przysiege Hipokratesa maja za nic. Życze tej Pani, by dostrzegła ludzki ból i upokarzajacy stosunek do swoich pacjentów. Dodam, ze musiałam rozebrać sie prawie do naga!

Jako lekarz orzecznik przy ul.Dąbrowskiego w P-niu jest postrachem pacjentów.Podważyła moją poprzednią rentę i bez powodu zamknęła moją dalszą rentę,która już nie poprawi mego zdrowia.Nikomu nie polecam takiego lekarza,który gardzi słowem Hipokratesa "po pierwsze nie szkodzić",dla niej najważniejsza jest nagroda za odmowę.Oby w przyszłości jej było ciężko.

Ta Pani po 15 latach na rencie z całkowicie niezdolnego do pracy z problemami neurologicznymi zabrała mi rentę pozbawiła mi środki do życia życzę jej tego samego żeby to samo ją spotkało

Pierwszy i ostatni raz wybrałam się do tego lekarza. Arogancka, niemiła, nie wzbudzająca ani sympatii, ani zaufania. Wstyd dla służby zdrowia!