lekarz Jolanta Ciesielska

Dermatolog

Pomaga mi w moich kłopotach ze skórą. Jest wnikliwa. Może przepisuje trochę za dużo leków, ale z drugiej strony, gdy stosuję je ściśle według jej zaleceń, działają. Najlepszy dermatolog, z jakim miałam do czynienia.

Najlepszy dermatolog u jakiego byłam. Po latach walki z trądzikiem już go nie mam.

Dr Ciesielska bardzo pomogła mi w dwóch różnych dolegliwościach. Od razu trafnie zdiagnozowała chorobę i skutecznie ja wyleczyła. Poza tym, bardzo dobrze wyjaśniła na czym polega i w jaki sposób będzie leczyła. Zdecydowanie polecam.

GORĄCO POLECAM! Nigdy się nie zawiodłam.

GORĄCO POLECAM! Nigdy się nie zawiodłam.

Super dermatolog!!Polecam wszystkim.Bardzo miła i troskliwa.

Super dermatolog!!Polecam wszystkim.Bardzo miła i troskliwa.

zdecydownie polecam tego lekarza. Lecze sie sama kilka lat bo jak wiemy choroba skory nie jest uleczalna, ale efekty sa zadawalajace.

Super Dematolog,najlepszy jakiego znam.Bardzo dokładnie opowiada o chorobie,pomaga w stu procentach i jest bardzo uprzejma.Nie znam lepszego dermatologa w Polsce!!Naprawdę!!;D

Kilkakrotnie przekonałam się na własnej skórze, że dr J. Ciesielska jest kompetentnym i fachowym lekarzem. Wielokrotnie pomogła mi naprawiając błąd innego dermatologa, który – gdyby nie jej pomoc – mógłby okazać sie tragiczny dla mnie w skutkach.

Gorąco polecam! Odkąd chodzę do Pani Doktor, zapomniałam o czyszczeniu u kosmetyczki!

po rozczarowujących wizytach u kilku lekarzy dermatologów w koncu trafiłam do dr Ciesielskiej. Zdecydowanie polecach wszystkim majacym problemy z cerą!!!

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Warszawa"?

Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny