lekarz Jolanta Ciesielska

Dermatolog

Witam, dr. Ciesielska postawiła niewłaściwą diagnozę. Brak efektów leczenia skłonił mnie do zasięgnięcia rady innego lekarza, który stwierdził zwykłą, klasyczną, podręcznikową pokrzywkę. Rozumiem, że ja mogę się nie znać, ale dziwi mnie, że Pani doktor nie jest w stanie postawić diagnozy dla tak banalnego przypadku, jak mój. To co będzie w przypadku bardziej skomplikowanych dolegliwości?

Witam,

Pani jest uprzejma do bólu, ale spróbuj się nie zgodzić z Panią Doktor w jakiejś kwesti, to wyjedzie na Ciebie jak sprzątaczka w szkole.

Wzor wszystkich cnot lekarskich wymienionych powyzej

Wzor wszystkich cnot lekarskich wymienionych powyzej

po rozczarowujących wizytach u kilku lekarzy dermatologów w koncu trafiłam do dr Ciesielskiej. Zdecydowanie polecach wszystkim majacym problemy z cerą!!!

swietny lekarz, kompetentna, sympatyczna, holistycznie traktująca pacjenta

swietny lekarz, kompetentna, sympatyczna, holistycznie traktująca pacjenta

Wracam do Pani doktor z dużym zaufaniem.

Wracam do Pani doktor z dużym zaufaniem.

Kilkakrotnie przekonałam się na własnej skórze, że dr J. Ciesielska jest kompetentnym i fachowym lekarzem. Wielokrotnie pomogła mi naprawiając błąd innego dermatologa, który – gdyby nie jej pomoc – mógłby okazać sie tragiczny dla mnie w skutkach.

zdecydowanie polecam, Pani Doktor jest kompetentna uprzejma, wizyta spełniła w pełni moje oczekiwania

po wizytach w publicznych przychodniach - wizyta u dr Ciesielskiej robi wrazenie