lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Bardzo miła, dokładna, profesjonalna i pełna empatii Pani Doktor. Szczegółowo zbadała mój problem i udzieliła kompleksowych wyjaśnień na każde zadanie pytanie. Wizyta była przyjemnością! Zdecydowanie polecam każdemu Panią Jolantę.

Nie mam zastrzeżeń, Pani doktor przeprowadziła wnikliwy wywiad i dokładne badanie oczu oraz podała rzetelne informacje o sposobie leczenia.

Profesjonalne podejście do sprawy i pacjenta. Spokojne wytłumaczenie pacjentowi w czym tkwi problem. Jasne zalecienia . Przede wszystkim poświęcenie dużo czasu. Pozdrawiam

Profesjonalizm z jakim sie spotkalem zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie.Szczerze polecam dr Ćwioro-Mulak.

Doktor Ćwioro-Mulak to wspaniały człowiek i lekarz. Podejście do pacjenta wzorowe,konkretna,zdecydowana,polecam tego lekarza, nie ma co tracić czasu i pieniędzy na poszukiwanie innego okulisty..........ten lekarz jest bardzo dobry w tym co robi.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty i okulisty. Pani doktor w sposób jasny i szczegółowy wyjaśniła mi przyczynę moich problemów z oczami i zaproponowała proste leczenie. Przy czym najpierw uważnie mnie wysłuchała. Szczerze polecam :)

Mogę śmiało polecić panią doktor innym pacjentom.Bardzo wnikliwie zbiera dane o dolegliwościach i dokładnie przeprowadza badanie oczu. Żaden okulista nie poświęcił mi tyle czasu. Leczenie okazało się skuteczne. Jeśli kiedyś jeszcze dolegliwości powrócą,to wiem gdzie się udać.

Bylam dziś na konsultacji u Pani Doktor Ćwioro-Mulak , Pani dr ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Pierwszy raz spotkałam lekarza ktory tak dobrze wszystko tłumaczy i potrafi wysłuchać. Bardzo polecam Panią Jolantę. Pozdrawiam

Rzeczowy i konkretny specjalista znający się na swojej pracy. Bardzo fajne podejście do ludzi. W czasie wizyty w Medixie poświęciła mi całą uwagę i czas. Jestem bardzo zadowolona. Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń.

Bardzo komunikatywny i kompetentny lekarz. Ludzki empatyczny,cierpliwy z dużą wiedzą.........Pani Jolanta szczegółowo objaśnia problem oraz dokładnie objaśnia sposób leczenia . Polecam.