lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

REWELACYJNA OKULISTKA, PANI JOLANTA JEST SUPER CZŁOWIEKIEM :-) MIŁA I KOMPETENTNA. SUPER SPRZĘT - GORĄCO POLECAM.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Bardzo miła,wytłumaczy wszystko, ma swoje sprawdzone sposoby leczenia . Godna polecenia.Poprostu idealny lekarz .

U pani doktor w gabinecie na Hirszfelda wyczuwa się spokój, zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa. Nie ma wrażenia pośpiechu. Badanie kompleksowe. Polecam szczególnie.

Polecam tego okulistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zainteresowała się historią mojej choroby. Oczywiście podczas wizyty sumiennie i profesjonalnie bada .

Pani Jolanta z Medixu na pl Hirszfelda jest jedną z nielicznych z grona lekarzy okulistów , która posiada wyjątkowe podejście do chorego. Polecam panią doktor bo warto się u niej leczyć a to dla mnie się liczy !:) !:)

OGROMNA WIEDZIA, POTRAFI ODPOWIEDZIEĆ NA KAŻDE PYTAMNIE, JA TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR Z POLECENIA I CIESZĘ SIĘ ŻE TO ONA SIĘ MNĄ ZAJMUJE. POELCEMA JOLANTĘ ĆWIORO-MULAK.

Rewelacyjny specjalista zarówno w chorobach oczu jak i doborze szkieł okularowych. Serdeczna , tworząca komfortową atmosferę w gabinecie. Urzekła mnie fachowością, kompetencją i humorem. Polecam!!!

DOSKONAŁA PANI DOKTOR ....... OKULISTA CHODZĘ DO NIEJ REGULARNIE I JESTEM BAAARDZO........ ZADOWOLONA DZIĘKUJĘ I POLECAM INNYM

Dzieki niej mogę teraz spokojnie cieszyć się dobrym wzrokiem. Pani doktor podtrzymywała mnie na duchy przed zabiegiem, pomogła się do niego przygotować, psychicznie i fizycznie.

Jako okulista P. Doktor jest fantastyczna, miła, życzliwa i bardzo kompetentna. Z całego serca polecam Panią Jolę. Ala