lekarz Jolanta Ćwioro-Mulak

Nacięłam się już w swoim życiu na kilku okulistów . Teraz chodze do Pani Dr Jolanty. Wiem już , że Pani doktor to trafny wybór. Poważne problemy i super pomoc. Polecam !

Pani dr Jolant nie da się nie lubić. Zarówno jako lekarza jak i człowieka. Jest po prostu bardzo dobra. A to przedkłada się również na jej podejście do pacjenta. Bardzo fajny lekarz. Judyta

Bardzo dobry okulista. Odpowiada na kazde pytanie sensownie i rzeczowo. Polecam goraco bo warto! doskonały lekarz okulista a przede wszystkim człowiek!

Z powodu problemów ze wzrokiem, miałam okazję odwiedzić kilka gabinetów okulistycznych we Wrocławiu i muszę przyznać że Pani Doktor jest świetną osobą i specjalistą, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu! Przyjmuje w CDM Medix na pl. Hirszfelda !!!

Pani dr jest człowiekiem pełnym uroku i życzliwości. Nadto ma niezwykle serdeczny stosunek do pacjenta i doskonale rozumie jego problemy. Gorąco polecam!

lecze sie od kilku lat i doktor Ćwioro-Mulak wyprowadziła moje oczy na prostą, efekty Jej leczenia sa widoczne i bardzo mnie to cieszy bo moge jeszcze pracowac.Bardzo dziekuje

Ta pani jest bardzo dobrym lekarzem, zawsze zastosuje odpowiednie leczenie, jest godna polecenia, bardzo dobre podejście do pacjenta.jak najlepszy pozytyw

Do Pani Jolanty chodzę już od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moimi oczami. Zawszę mogę liczyć na pomoc. Podczas każdej wizyty panuje miła atmosfera. Polecam wszystkim. Warto.

Jakiś czas temu miałam spory problem z oczami i koleżanka poleciła mi panią doktor Jolantę Ćwioro-Mulak z kliniki MEDIX . Musze powiedzieć że jestem zadowolona z efektów leczenia. Polecam gorąco.

Jestem zaskoczony tak wspaniałą i serdeczna opieką w bardzo przemiłej atmosferze . Gorąco polecam!!! Takich specjalistów życzyłbym sobie więcej !!!!