mgr Jolanta Czernek

2,5
2,2
2,7
1,8

Doprawdy dwie gwiazdki to i tak za dużo. Dziwię się że można być takim "specjalistą" Zero zaangażowania.

Pani mgr nie słucha, nie notuje, czasem miałem wrażenie, że nie wiedziała z kim rozmawia. Potrafila kilkukrotnie pytać o to samo np gdzie pracuje. Prowadzilem sam sobie terapie, która nic nie wniosła, problemy jakie byly takie są, bo sam nie wiem co robic i jak sobie z tym poradzic. Jezeli macie inną możliwość to zdecydowanie ją wybierzcie, bo w tym gabinecie oprocz stracenia czasu nic wiecej was nie czeka.

Pani Jola wykazuje się małą empatią do pacjenta i nie chce go w żaden sposób prowadzić, pomagać mu. Nie chce współpracować, czytać dokumentacji medycznej. Wywołuje tylko irytację bo pacjent gubi się we własnych myślach krążąc w kółko nie widząc żadnej swojej pracy terapeutycznej ani tym bardziej ich postępów bo jej poprostu nie ma a ona biernie się przygląda. To tak jak dziecku nieumiejącemu czytać dać książkę i go z nią zostawić nie pokazując do czego służy. Uważa ze terapia z nią nie musi mieć żadnego porządku i zasad. Jeśli komuś to odpowiada i wie po co przychodzi to można spróbować natomiast jeśli czujesz się zagubiony i liczysz na wsparcie to warto poszukać kogoś innego.

Burkliwa, agresywna, krytykująca, prześmiewcza w stosunku do pacjenta, cechująca się brakiem empatii. Nie rozumiejąca tematu zaburzeń odżywiania do tego stopnia, że sugerowała lenistwo do gotowania przy braku apetytu. Brak kompetencji, tłumaczenia choroby i leczenia, brak podejścia, brak uprzejmości. Szok, że tacy "terapeuci" istnieją. Mam nadzieję, że przeczyta tę opinię ktoś z Cardiotelu i przeanalizuje pracę tej pani (poprzez liczbę rezygnujących z terapii pacjentów choćby).

Terapeutka nie przestrzegająca elementarnych reguł etyki zawodowej. Potrafi zachowywać się agresywnie, opowiadać klientowi o swoich problemach, obwiniać go, składać obietnice bez pokrycia, nie dopuszcza jakiejkolwiek różnicy zdań, nie uznaje własnej niewiedzy lub pomyłek. Pod względem intelektualnym - potrafi cytować... Paulo Coelho... jako źródło inspiracji duchowej.

Moja opinia jest pod każdym względem pozytywna. Skończyłam terapię z nowymi siłami do życia.Zdołałam nabrać wiary wo to, że moje życie zależy ode mnie.