1,7
1,6
1,5
1,8
1,6

Szkoda że nie można przyznać 0 bo na tyle Pani doktor zasługuje. Praca dla niej to kara i tak traktuje pacjentów. Czas na emeryturę!!!!!!!

Ta kobieta minęła się z powołaniem i to konkretnie. Zgłosiłam się do chirurga z synem ponieważ zauważyłam zanokcice na palcu.. niestety trafiłam na tą .. lekarz . Przebiła ropę ,asystentki zrobiły opatrunek. Kazała moczyć w szarym mydle i rivanolu i zgłosić się za dwa dni. Poprawy nie było , znowu ropa,obrzęk ból dziecka niemiłosierny. Zapytałam o antybiotyk bo przecież w wale paznokciowym są bakterie ! Na co powiedziała że nie da antybiotyku bo dziecko się uodparnia. I tak się bujalismy 3 tyg aż w końcu poszłam prywatnie do dermatologa gdzie otrzymaliśmy pomoc i leki. Lekarz dermatolog stwierdzil że leczenie prowadzone było nieodpowiednio a w zasadzie nie było żadnego. Antybiotyk powinien być wprowadzony po 3 dniach . Efekt mamy taki że 6letnie dziecko ma uraz psychiczny i cierpi 3 tydzień . Porażka ,nigdy więcej takiego lekarza!!!

Trafiliśmy do Pani doktor z synem. Mam wrażenie, że Pani została w mentalnie w latach kiedy twierdziło się, że ma boleć. Wyczyściła synowi paznokieć u nogi bez znieczulenia kompletnego doprowadzając syna do drgawek związanych z odczuwanego bólu. Jak można tak podchodzić do dziecka?! Dno i degrengolada totalna!

Lekcewatxscy stosunek do dziecka oraz rodzica nie tlumaczy co dziecku dolega brak profesjonalnej diagnozy i postępowania medycznego nie polecam.

Nie polecam. Zero podejścia do dziecka. Bardzo nieuprzejma osoba. Nie życzę nikomu spotkania z tą Panią. Nie powinna pracować z dziećmi.

Najgorszy lekarz jaki może być!!!!!! Nie polecam nikomu!!!! Lekceważący, taki który nie powinien w ogóle leczyć a już na pewno nie dzieci!!!!!!! Gwiazdki to nie dałabym ani jednej!!!!

Do pani doktor trafiłam z moim 5-letnim synem z powodu przyklejonego napletka. Pediatrę zaniepokoił stan napletka u mojego dziecka, dostaliśmy więc skierowanie do specjalisty. Miała to być wizyta kontrolna, oczekiwałam diagnozy i rzetelnej informacji, czy rzeczywiście problem istnieje i jak to ewentualnie leczyć. Tymczasem wizyta u dr Derzy trwała 3 minuty, z czego 2 minuty to krzyk, płacz i cierpienie synka. Kiedy weszliśmy do gabinetu, pani doktor zapytała, jaki jest problem i natychmiast kazała rozebrać i położyć dziecko. Nie uprzedzając nas o niczym, podeszła do dziecka, kazała je przytrzymać i na siłę ściągnęła napletek, zadając mojemu synkowi potworny ból, powodując pęknięcia i krwawienie. Teraz już wiem, że nie jet to jedyna metoda, że można to zrobić przy znieczuleniu miejscowym, że istnieją różne maści, dzięki którym można uniknąć takiej brutalnej ingerencji. A nawet jeśli pani doktor zna i uważa za słuszną jedynie tą metodę, oczekuję, że zostanę o tym wcześniej uprzedzona i poinformowana. Jako matka mam prawo decydować o sposobie leczenia mojego dziecka. Pani doktor to prawo mi odebrała. Poza tym była bardzo niemiła, oschła, lakonicznie poinformowała nas, jak dalej postępować z dzieckiem. Synkowi, poza "zabiegiem", nie poświęciła ani sekundy uwagi. Wykazywała zniecierpliwienie, kiedy kilka razy dopytywałam się o szczegóły, ale trudno się dziwić, skoro w ciągu dwóch godzin pracy przyjęła prawie 30 pacjentów. Wizyta u pani doktor była dla nas koszmarem!!! Zdecydowanie odradzam!!!

Lekarz uznaje wszystkich za chorych. Lecz w moim przypadku wyszło inaczej. Na mojej kości potylicy pojawił się dość spory widoczny guz. Lekarz rodzinny skierował mnie do poradni gdzie doktor przyjmuje. Miała dyżur. I nic wielkiego nie powiedziała zlekceważyła i nie powiedziała co mam zrobić dalej. Miałem tylko RTG. Moja mama była zbulwersowana i poszła ze zdjęciem do lek. med. rodzinnej tam dostałem skierowanie do Olsztyna gdzie również do chirurga gdzie leżałem na chirurgii. Następnie zostałem przeniesiony na Neurologie tak wykryto niepokojenia gdzie znalazłem się na Onkologii. Co potwierdziło, że mam raka już nie uleczalnego. Mam pretensję do dr. Derzy, że źle reaguje i nie chce podjąć się trudnego wezwania.

Bardzo niemiła, zadufana, kategorycznie odradzam, nie znająca się kompletnie na rzeczy

bardzo niemiła!!!! fatalne podejście do dzieci!

bardzo niemiła!!!! fatalne podejście do dzieci!