lekarz Jolanta Dorabialska

Pediatra, Wizyty domowe

Bardzo dobry pediatra, od lat mamy z nia stycznosc w dwoch przychodniach, dzieci zawsze wyleczy a chorowaly nam chyba na wszystko, w opinii mojej i wielu znajomych z płocka najlepsza, najbardziej konkretna i skuteczna pani doktor do dzieci. Pozdrawiamy

Pani doktor leczy moje dzieci od 14 lat.Kiedy zmieniła miejsce pracy, bez zastanowienia przeniosłam tam moich synów.Dzieci są zawsze prawidłowo zdiagnozowane,zawsze mają wykonywane badania bez błagania o skierowanie.Ponadto w gabinecie panuje miła atmosfera i można uzyskać fachową odpowiedź na nurtujące pytania.Szczerze polecam!

polecam tę panią doktor wszystkim nowym rodzicom, potrafi wytłumaczyć w sposób jasny i zrozumiały najbardziej skomplikowane zagadnienia medyczna, korzystam z jej usług już od 24 miesięcy i jestem bardzo zadowolona

polecam tę panią doktor młodym mamom ,jest miła i kompetentna ,posiada nowoczesną wiedzę ponieważ dokształca się i stale podnosi kwalifikacje