lekarz Jolanta Drewniak-Muszyńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

PRZEMIŁA PANI DOKTOR.ODDANA PACJENTOWI,BARDZO DUŻO ROZMAWIA Z PACJENTEM O CHOROBIE I METODACH LECZENIA.JA AKURAT LECZĘ U NIEJ DZIECI I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA.PORAD UDZIELI CI PRZEZ TEL.JEŚLI JEST TAKA POTRZEBA O KAŻDEJ GODZINIE BEZ KONIECZNOŚCI PŁACENIA ZA WIZYTĘ.PIENIĄDZE DLA NIEJ TO NIE WSZYSTKO NAJWAZNIEJSZE POMÓC CHOREMU.POLECAM '

'

bardzo dobry lekarz,który pomógł mi walczyć z nadciśnieniem

bardzo dobry lekarz,który pomógł mi walczyć z nadciśnieniem

Gorąco polecam - lekarz z powołania. Pediatra nastawiony na współpracę z rodzicami a nie pohukiwanie na nich, że czegoś nie wiedzą. Powierzyłam opiece przemiłej Pani doktor już drugie swoje dziecko i polecam Ją wszystkim mamom, które mają dość traktowania nie mającego nic wspólnego z chęcią wyleczenia ich dziecka.

Super lekarz wspaniale podchodzi do dzieci

Super lekarz wspaniale podchodzi do dzieci

Przemiła Pani Doktor,pediatra z wieloletnim doświadczeniem , leczy już kolejne pokolenie :) na bieżąco ze wszystkim nowościami medycznymi, które przekazuje swoim pacjentom , poleca naturalne metody leczenia, rewelacyjne efekty ! Polecam