lekarz Jolanta Ellmann

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

2,2
1,8
1,8

Po żenującej wizycie u pani doktor z ciekawości weszłam w internet, aby zobaczyć opinie o niej. Nic dziwnego, że ma 3/4 opinii negatywnych. Szłam dziś do tej kobiety z wielką prośbą i grzecznym zapytaniem czy może wypisać mi skierowanie na wizytę do poradni endokrynologii ginekologicznej, prośbę swoją motywowałam faktem niepokojących objawów jak ciemne upławy i krwotok dziś rano. "Uprzejma" pani doktor powiedziała, że nie obchodzi jej moje krwawienie i że nie wypisze mi skierowania, BO przyjdzie do niej faktura z której będzie musiała się rozliczyć! Zdruzgotana jej podejściem do sprawy rozpłakałam się, a ona była na tyle bezczelna, że powiedziała mi: "pani to przydałoby się skierowanie do psychologa". Niestety mam pecha do lekarzy i uważam, że najlepiej trzymać się od nich z daleka. Pod koniec rozmowy wyprosiła mnie ona z gabinetu mówiąc: "Mój czas dla Pani już się skończył, więc proszę już wyjść!" Nie omieszkałam jej przypomnieć, że to ona spóźniła się do pracy 15 minut i pierwszego pacjenta przyjęła nie o 8, ale o 8:15. Ponadto sama stwierdziła, że ma samych problemowych pacjentów, niech spojrzy na siebie, skądś to się musiało wziąć! Babsko przemądrzałe i zupełnie nieprofesjonalne! Unikajcie tej kobiety. Gdybym mogła dałabym nawet minusowe oceny

Pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z tak mało profesjonalnym lekarzem... Pani miała dyżur w przychodni w Dopiewie. Nie trzeba dodawać, ze zaczęła przyjmować pacjentów z opóźnieniem, pomimo ze siedziała sama w gabinecie :-) drobnostka. Nie przeprowadziła żadnego wywiadu, była wręcz oburzona, ze ktoś raczył udać się do lekarza... na twarz wypisała antybiotyk, nie wykonując podstawowych badań, choćby osłuchanie pacjenta. Totalne dno, jeżeli tylko zobaczycie owa Panią na dyżurze, radzę obrócić się na pięcie i udać się w inne miejsce.

Pani doktor jest.. no właśnie jest to zły lekarz. O dziecko starałam się z mężem od 8 lat i udało się poszłam do super lekarza mimo, że mam doś dużo lat i prosiłam o badania pierwsze prenatalne ta mnie zlekceważyła, nie robiła mi wszystkich badań lekarskich choć mówiłam jej, że pierwsza ciąża była zagrożona ona z tym faktem nic nie połączyła ba nawet olała ten fakt, do kartoteki wpisywała ciągle stare wyniki badań a do nowych wogóle nie zaglądała. No i stało się zaczełam krwawić wylądowałam na polnej i udało im się uratować ciąże, kazali mi brać luteinę, na wizycie pani doktor kazała mi ją odstawić i finał był taki, że urodziłam synka w 25 tyg ciąży żył 18 dni, teraz go nie ma pozostał tylko żal i smutek. Nie polecam !!!!!! Pani doktor tak nie wolno to było życie to był mój synek

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami. Lekarz godny polecenia. Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad 10 lat. Każda wizyta to pełen profesjonalizm. Każda wizyta to komplet badań.

Pani doktor podchodzi do pacjenta rutynowo.Mam 49 lat i od 50 dni nie pojawila sie u mnie miesiaczka stwierdzila ze to ze wzgledu na wiek, byc moze ale zdarzaja sie przypadki zajscia w ciaze w poznym wieku,wcale nie zbadala mnie pod tym katem i co poszlam do apteki kupic test aby byc spokojniejsza -tak sie nie robi .