lekarz Jolanta Ellmann

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

1,7
2,2
1,7

Lekarz? Tragedia. Nie tylko zero zainteresowania bólem i chorobą pacjenta ale też brak chęci udzielenia pomocy. Wymagania z docinkami że to pacjent powinien znać się i wiedzieć gdzie co ma i co mu ewentualnie jest. To po co w takim razie lekarz. Nie polecam nikomu tej pani. Jest arogancka i robi wrażenie że pracuje za karę. To po co bierze dyżury w szpitalu, jeśli już jest tak zmęczona że aż złośliwa. To chyba już wielki czas przestać niby pracować bo kasa,kasa tylko może już emerytura ?

To po co w takim razie lekarz.
Nie polecam nikomu tej pani.
Jest arogancka i robi wrażenie że pracuje za karę.
To po co bierze dyżury w szpitalu, jeśli już jest tak zmęczona że aż złośliwa.

Czekalismy z 2letnim dzieckiem ponad 2h w poczekalni. Dziecko z wysoka gorączka i biegunka przez ostatnie 3 dni. "Pani doktor" - jeśli można ją tak nazwać, po prostu odesłała nas do domu "ona tu nic nie widzi", nawet nie zajrzała w gardło, mimo ze dziecko ma angine. I jak to powiedziała "tylko głowe mi zawracacie, mam swoich pacjentów".

Trafiłem z ostrym zapaleniem krtani, fachowa szybka pomoc i skuteczność doboru terapii pozwoliła mi na szybki powrót do zdrowia. Jeszcze raz bardzo Dziekuje.

Pani doktor chyba za karę pełni dyżury. Badanie ogranicza się jedynie do zmierzenia ciśnienia. Nawet nie przyłożyła słuchawki mimo uczucia ciężkiego oddechu. Osoba wyjątkowa nieuprzejma. Warto się zastanowić, czy nie poszukać gdzieś innego lekarza. Szkoda czasu na czekanie. Szczerze nie polecam.

Bardzo nie miła, arogancka, ordynarna, i nie uprzejma osoba. Tacy ludzie nie powinni służyć pomocą jako lekarz.

Ta osoba była na dyżurze w szpitalu w Gostyniu , a ja trafiałam tam po wypadku samochodowym, nie dość że wcale mnie nie zbadała , tylko siedziała za biurkiem , to jeszcze komentowała że pewnie szybkość była za duża.Po tym , jak nalegałam,że mnie boli w klatce piersiowej zleciła rtg klatki i kroplówkę z ketonalem i na tym koniec, bo stwierdziła ,że jak sama wyszłam z samochodu i nie straciłam przytomności to nic mi nie jest i przyszłam tylko po to żeby wyłudzić l4. Nie miała dla mnie zbyt wiele czasu , bo oglądała bluzki na bon - prix . Tyle w temacie

Ta osoba była na dyżurze w szpitalu w Gostyniu , a ja trafiałam tam po wypadku samochodowym, nie dość że wcale mnie nie zbadała , tylko siedziała za biurkiem , to jeszcze komentowała że pewnie szybkość była za duża.Po tym , jak nalegałam,że mnie boli w klatce piersiowej zleciła rtg klatki i kroplówkę z ketonalem i na tym koniec, bo stwierdziła ,że jak sama wyszłam z samochodu i nie straciłam przytomności to nic mi nie jest i przyszłam tylko po to żeby wyłudzić l4.Nie miała dla mnie zbyt wiele czasu , bo oglądała bluzki na bon - prix . Tyle w temacie

Pierwszy raz w życiu miałam do czynienia z tak mało profesjonalnym lekarzem... Pani miała dyżur w przychodni w Dopiewie. Nie trzeba dodawać, ze zaczęła przyjmować pacjentów z opóźnieniem, pomimo ze siedziała sama w gabinecie :-) drobnostka. Nie przeprowadziła żadnego wywiadu, była wręcz oburzona, ze ktoś raczył udać się do lekarza... na twarz wypisała antybiotyk, nie wykonując podstawowych badań, choćby osłuchanie pacjenta. Totalne dno, jeżeli tylko zobaczycie owa Panią na dyżurze, radzę obrócić się na pięcie i udać się w inne miejsce.

Nie zgadzam się z poniższymi opiniami. Lekarz godny polecenia. Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad 10 lat. Każda wizyta to pełen profesjonalizm. Każda wizyta to komplet badań.

Pani doktor jest.. no właśnie jest to zły lekarz. O dziecko starałam się z mężem od 8 lat i udało się poszłam do super lekarza mimo, że mam doś dużo lat i prosiłam o badania pierwsze prenatalne ta mnie zlekceważyła, nie robiła mi wszystkich badań lekarskich choć mówiłam jej, że pierwsza ciąża była zagrożona ona z tym faktem nic nie połączyła ba nawet olała ten fakt, do kartoteki wpisywała ciągle stare wyniki badań a do nowych wogóle nie zaglądała. No i stało się zaczełam krwawić wylądowałam na polnej i udało im się uratować ciąże, kazali mi brać luteinę, na wizycie pani doktor kazała mi ją odstawić i finał był taki, że urodziłam synka w 25 tyg ciąży żył 18 dni, teraz go nie ma pozostał tylko żal i smutek. Nie polecam !!!!!! Pani doktor tak nie wolno to było życie to był mój synek