lekarz Jolanta Danninger

Wczoraj byłam pierwszy raz u pani ginekolog z bardzo wczesna ciąża byłam strasznie zestresowana ale ta cudowna pani pokazała że nie muszę się stresować 💓 wszystko wyjaśniła po kolei. Cudowna kobieta

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor! Profesjonalne podejście do pacjenta, swobodna atmosfera, Pani doktor dokładnie opisywała każdy etap badania. Badanie odbyło się bezboleśnie w miłej atmosferze. Polecam!

Pani doktor posiada bardzo dużą cierpliwość do pacjenta, wszystko dokładnie omawia i tłumaczy, podczas wizyty panuje bardzo swobodna atmosfera, dzięki czemu cała wizyta przebiega bardzo sprawnie i bez dodatkowego stresu. Jak dla mnie jest to lekarz godny polecenia!

Wspaniały lekarz,wspaniała kobieta oby takich ludzi było jak najwięcej..perfekcyjna profesjonalistka😊 lekarz z powołania

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Uprzejma, rzetelna, bardzo dobrze wszystko tłumaczy człowiek w ogóle nie czuje się skrępowany. I co najważniejsze bierze pieniądze za trafną diagnozę i leczenie.

kiedy przyjmuje Pani doktor? próbowałam wiele razy sie dodzwonić ale bez skutku. Czy można isc bez wcześniejszego umówienia?

Potwierdzam, że pani doktor jest sympatyczna i odnosi się do pacjentki z szacunkiem. Niestety w mojej opinii umawia zbyt wiele osób na raz, przez co czas oczekiwana przed gabinetem jest spory i nigdy nie wiadomo, ile trzeba go sobie zarezerwować na wizyte (prywatnie). Będąc w gabinecie trzeba zaakceptować fakt, że pani doktor dzieli swoją uwagę między pacjentką, odbieraniem telefonu i obsługą bez przerwy dzwoniącego domofonu... Raz udałam się do niej po receptę i zaznaczyłam, ze nie potrzebuję badania (miałam je robione 6 miesięcy wcześniej i akurat w dniu wizyty dostałam ...

Raz udałam się do niej po receptę i zaznaczyłam, ze nie potrzebuję badania (miałam je robione 6 miesięcy wcześniej i akurat w dniu wizyty dostałam okresu). Za 3 minuty "pracy" (z czego połowę czasu zajęło telefoniczne umawianie innej pacjentki) zapłaciłam pełną kwotę, gdyż pani doktor stwierdziła, że jak przyjde do niej następnym razem, przebada mnie za darmo...

Od kilku lat chodzę do pani dr na wizyty kontrolne i nie tylko. Teraz prowadzi moją ciążę. Jest nie tylko sympatyczną osobą, ale przede wszystkim profesjonalną specjalistką. Pani dr Danninger nigdy się nie spieszy - poświęca pacjentce sporo czasu by dokładnie ją przebadać, cierpliwie wszystko objaśnić i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. W sytuacji "nie cierpiącej zwłoki" - znajdzie czas, by od razu zająć się problemem. Bardzo dobry lekarz- polecam wszystkim!

Stanowczo odradzam, nie dość, że przez całą ciążę pani doktor zapewniała nas, że urodzimy zdrowe dziecko - a dziecko urodziło się z wadą genetyczną i chorym sercem, które w opinii lekarzy na Bielanach powinno być bez problemu wykryte w trakcie ciąży, to jeszcze po fakcie nie wyraziła żadnej skruchy i minimum odpowiedzialności, by przyznać, że faktycznie mogła się pomylić.

Najlepszy ginekolog, u którego byłam. Delikatna, uprzejma, spokojna, wszystko tłumaczy, szuka najtańszych lekarstw. Polecam