lekarz Jolanta Gałkowska

Neurolog

Polecam za uprzejmość,podejście do pacjenta z uśmiechem.Obojętnie czy jest to wizyta prywatna czy nie,pacjent traktowany jest tak samo...

Przede wszystkim Pani Doktor jest cudownym człowiekiem, a do tego bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Ma bardzo dużo empatii wobec pacjenta, potrafi słuchać i każdemu stara się pomóc najlepiej jak potrafi. Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej i fizycznie i psychicznie. Dziękuję Pani Doktor.

Leczę się u Pani doktor już dłuższy czas. Bardzo pomogła i nadal pomaga w walce z migrenami. Bardzo uprzejma, miła, kompetentna z powołania osoba. Polecam gorąco. Tylu lekarzy ilu zwiedziłam, tyle leczeń, niepotrzebnych tabletek... Jestem zadowolona, że w końcu trafiłam na kogoś, kto pomógł mi. Wielkie podziękowania dla Pani doktor! :)

Pomimo pędu czasu i natłoku różnych zajęć pani doktor wspaniale potrafi zająć się pacjentem. Uważnie słucha, tłumaczy zaistniałą chorobę, wyjaśnia krok po kroku. Przy tym jest uprzejma i miła.Nie pozbywa się pacjentów i kolokwialnie mówiąc nie robi nic na "odwal się".Zdecydowanie polecam.Pani doktor Gałkowska to znakomity fachowiec, lekarz i człowiek z powołaniem.

Dr Jolanta Gałkowska? wspaniały człowiek,rzeczowy, konkretny, lekarz. Bardzo polecam - bardzo mi pomogła.

Polecam wszystkim to bardzo dobry lekarz. Profesjonalnie zajmuje sie pacjetem gotowy odpowiedzięc na kazde pytani Bardzo uczynna dla wszystkich pacjętów kieruje sie sercem.

Świetny specjalista, każdy przypadek traktuje indywidualnie, uważnie słucha i odpowiada na każde pytanie. Polecam.

Polecam wszystkim, bardzo dobry, profesjonalny lekarz.

Polecam wszystkim, bardzo dobry, profesjonalny lekarz.

polecam każdemu pacjentowi poznaje się na chorobie

polecam każdemu pacjentowi poznaje się na chorobie

Wspaniała lekarka polecam,kompetentna,spokojnie wyslucha pacjenta,lecze sie u pani doktor juz dlugo:) pacjentka

pacjentka

Wciąż poszukujesz "Neurolog Częstochowa"?

Anna Minkner

Neurolog dziecięcy