lekarz Jolanta Gawrzyńska

Kardiolog, Diabetolog, Internista

2,9

Szczerze nie polecam wizyty u tej tej lekarki. Wizyta prywatna a traktuje pacjenta lekceważąco, przedmiotowo, nie przeprowadza wywiadu i kieruje na niepotrzebny rtg płuc bo wysłuchała trzeszczenia u pacjenta (pacjent ma POCHP) RTG płuc bez zmian ! Zmieniła leki gwałtownie - dawki leków od ciśnienia, pory zażywania innych leków, gdzie jeden z leków powinien być przyjmowany tylko rano ! Te nieprzemyślane decyzje spowodowały duży skok ciśnienia, którego nie można opanować nawet captoprylem ( lek. o której piszę preferuje ten sposób leczenia) Wizyta odbyła się w nerwowej atmosferze, chaotycznie i niepunktualnie i nie pozostała bez wpływu na stan psychiczny pacjenta. Szczerze odradzam wizytę u tej pani!

Do Pani Doktor trafiłam po uprzednich wizytach u innego lekarza, który tylko mnie osłuchał i od razu wypisał leki. Pani Doktor jest osobą z bardzo dobrym i miłym podejściem do pacjenta. 100% zaangażowana w problemy pacjenta. Porobiła mi wszystkie badania kompleksowo, a wizyta trwała ponad 1 godziny, a nie jak w poniektórych gabinetach przysłowiowe 15 min. Jak najbardziej Pani Doktor godna polecenia!

Jak najbardziej Pani Doktor godna polecenia!

Wszystkie poprzednie opinie pisała ta sama osoba,tak wynika ze stylu i pisowni,do tego wszystkie one to bzdura,leczę się u Pani Doktor od długiego czasu.Pani Doktor uratowała mi życie kierując mnie na wszczepienie kardiowertera,jestem Jej za to bardzo wdzięczny. Romuald Woliński.

Nie wiem czy ktoś to przeczyta przed wizytą ale ZDECYDOWANIE odradzam spotkanie z tą PANIĄ. Szkoda czasu, pieniędzy, nerwów. Żeby przy wizycie prywatnej z niemałą kasę traktować człowieka jak ZŁO KONIECZNE.

Wizyta odpłatna - pani doktor mierzy ciśnienie, popatrzy na poprzednie wyniki i kieruje na następne odpłatne badania i tak w kółko. Mam wrażenie że chodzi o to by "doić" pacjenta do skutku, aż się opamięta i pójdzie do innego lekarza. Zdecydowanie odradzam tego "specjalistę".

Nieuprzejma, stosunek do pacjenta lekceważący. Z tak niegrzecznym lekarzem nigdy nie miałam do czynienia.

Boi się podjąć jakąś odpowiedzialną decyzję. Przeszkadza ciągle dzwoniący telefon. Jak powiedziałem że trochę trenuję, to dostałem opis, że od "wielu lat gra w to i tamto". Jakbym bym normalnie zawodowcem... Zdecydowanie nie polecam.

Ludzie nie idźcie do niej......brak słów jaka jest nieodpowiedzialna.

Ludzie nie idźcie do niej......brak słów jaka jest nieodpowiedzialna.

Jestem młodą kobietą i miałam wstydliwy problem a Pani doktor spokojnie wysłuchała, tego, co miałam do powiedzenia, a potem zbadała mnie bardzo dokładnie, dawno żaden lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi. Dała mi też skierowanie na wszystkie potrzebne badania i przepisała mi niedrogie leki oraz wytłumaczyła mi ich działanie, zdecydowanie polecam.

Wspaniały lekarz żadko się spotyka lekarza któremu zależy na pacjencie,nie stosuje spychoterapi,bardzo mi pomogła,świetny kardiolog.