lekarz Jolanta Gawrzyńska

3,2
3,6
2,9
2,8

Wszystkie poprzednie opinie pisała ta sama osoba,tak wynika ze stylu i pisowni,do tego wszystkie one to bzdura,leczę się u Pani Doktor od długiego czasu.Pani Doktor uratowała mi życie kierując mnie na wszczepienie kardiowertera,jestem Jej za to bardzo wdzięczny. Romuald Woliński.

Jestem młodą kobietą i miałam wstydliwy problem a Pani doktor spokojnie wysłuchała, tego, co miałam do powiedzenia, a potem zbadała mnie bardzo dokładnie, dawno żaden lekarz nie poświęcił mi tyle uwagi. Dała mi też skierowanie na wszystkie potrzebne badania i przepisała mi niedrogie leki oraz wytłumaczyła mi ich działanie, zdecydowanie polecam.

Wizyta odpłatna - pani doktor mierzy ciśnienie, popatrzy na poprzednie wyniki i kieruje na następne odpłatne badania i tak w kółko. Mam wrażenie że chodzi o to by "doić" pacjenta do skutku, aż się opamięta i pójdzie do innego lekarza. Zdecydowanie odradzam tego "specjalistę".

Wspaniały lekarz żadko się spotyka lekarza któremu zależy na pacjencie,nie stosuje spychoterapi,bardzo mi pomogła,świetny kardiolog.

Boi się podjąć jakąś odpowiedzialną decyzję. Przeszkadza ciągle dzwoniący telefon. Jak powiedziałem że trochę trenuję, to dostałem opis, że od "wielu lat gra w to i tamto". Jakbym bym normalnie zawodowcem... Zdecydowanie nie polecam.

świetny fachowiec, skuteczne leczenie.kompletna diagnostyka choroby. lekarz godny zaufania

Nie wiem czy ktoś to przeczyta przed wizytą ale ZDECYDOWANIE odradzam spotkanie z tą PANIĄ. Szkoda czasu, pieniędzy, nerwów. Żeby przy wizycie prywatnej z niemałą kasę traktować człowieka jak ZŁO KONIECZNE.

Nieuprzejma, stosunek do pacjenta lekceważący. Z tak niegrzecznym lekarzem nigdy nie miałam do czynienia.

Ludzie nie idźcie do niej......brak słów jaka jest nieodpowiedzialna.

Ludzie nie idźcie do niej......brak słów jaka jest nieodpowiedzialna.