mgr Jolanta Grzegorek

Pediatra

Miła i uprzejma Pani Doktor. Zawsze dokładnie bada moich synów. Spokojnie tłumaczy i wyjaśnia dokładnie każdą wątpliwość. Skutecznie leczy. Ma wspaniałe podejście do małych pacjentów. Polecam Panią Doktor Grzegorek.

Lecze swoje dzieci u Pani dr Grzegorek od dlużeszego czasu i nie spotkałam tak wspaniałego czlowieka i rewelacyjnego lekarza. Jest wspaniała, ciepła, zabawna, słucha nie tylko rodzica ale i dziecko; moj synek raz przy okazji badania kontrolnego zaczal jej tlumaczyc ze boli go jeszcze paluszek itd, Pani dr bardzo uwaznie go wysluchala, zbadala to miejsce i wyjasnila co ma robic - CUDOWNE to było. Synek był zachwycony. innym razem jak byłam na wizycie z córeczka a syn pojechal z nami tylko przy okazji by rozczarowany ze tym razem on nie bedzie badany wiec Pani dr obiecała ze chociaz uszy mu sprawdzi by nie byl smutny, synek o tym oczywiscie wychodzac zapomniał o tym ale dr Grzegorek zatrzymala go i przypomniała mu o obietnicy jaka mu zlozycla i zajrzala mu szybko do uszy. Dzieciakli ja uwielbiaja a same badanie mimo ze dostac dlugie i bardzo dokladne wytrzymuja bez najmniejszego narzekania.
Nie ma u Niej problemu ze skierowaniami na badania czy do specjalistow gdyby cos rodzica niepokoiło, choc u tej Pani dr nie trzeba sie o nic prosił bo sama zleca przy powtarzajacych sie chorobach wszelkie mozliwe badania.
Cudna kobieta.

Świetna Pani Doktor! Synkiem zajęła się profesjonalnie z ogromną czułością. Pomaga a nie jak większość lekarzy szkodzi. Polecam!

Cudowna Pani Doktor. Kobieta o wielkim sercu i kulturze osobistej. Fachowo zajęła sie moim dzieckiem i wdrożyła leczenie, którego nie zrobił inny lekarz 2 dni wcześniej. Zadbała rownież o to, by w ciagu kilku dni przyjął nas jeszcze specjalista, ponieważ inaczej terminy są za miesiąc.

Bardzo miła i kompetentna Pani szkoda ze nie prowadzi prywatnej praktyki bardzo polecam Panią Doktor

Wciąż poszukujesz "Pediatra Radzymin"?

Radzymin

05-220 Zielonka
Szpital, Oddział Okulistyczny
ul. Gdyńska 1/3
Wołomin
Klinika Medyczna na Reymonta, Elżbieta Główka Sp. jawna Centrum Medyczne na Reymonta
ul. Władysława Reymonta 12/125
Centrum Medyczne RAJMEDICA