mgr Jolanta Grzegorek

Pani dr Grzegorek jest wspaniałym lekarzem. Leczy moich synów już od lat. Jest dokładna, wnikliwa, cierpliwa. Spokojnie tłumaczy oraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Pełen profesjonalizm. Bardzo szanujemy Panią Doktor i polecamy wszystkim.

Miła i uprzejma Pani Doktor. Zawsze dokładnie bada moich synów. Spokojnie tłumaczy i wyjaśnia dokładnie każdą wątpliwość. Skutecznie leczy. Ma wspaniałe podejście do małych pacjentów. Polecam Panią Doktor Grzegorek.

Lecze swoje dzieci u Pani dr Grzegorek od dlużeszego czasu i nie spotkałam tak wspaniałego czlowieka i rewelacyjnego lekarza. Jest wspaniała, ciepła, zabawna, słucha nie tylko rodzica ale i dziecko; moj synek raz przy okazji badania kontrolnego zaczal jej tlumaczyc ze boli go jeszcze paluszek itd, Pani dr bardzo uwaznie go wysluchala, zbadala to miejsce i wyjasnila co ma robic - CUDOWNE to było. Synek był zachwycony. innym razem jak byłam na wizycie z córeczka a syn pojechal z nami tylko przy okazji by rozczarowany ze tym razem on nie bedzie badany wiec Pani dr obiecała ze chociaz uszy mu sprawdzi by nie byl smutny, synek o tym oczywiscie wychodzac zapomniał o tym ale dr Grzegorek zatrzymala go i przypomniała mu o obietnicy jaka mu zlozycla i zajrzala mu szybko do uszy. Dzieciakli ja uwielbiaja a same badanie mimo ze dostac dlugie i bardzo dokladne wytrzymuja bez najmniejszego narzekania.
Nie ma u Niej problemu ze skierowaniami na badania czy do specjalistow gdyby cos rodzica niepokoiło, choc u tej Pani dr nie trzeba sie o nic prosił bo sama zleca przy powtarzajacych sie chorobach wszelkie mozliwe badania.
Cudna kobieta.

Świetna Pani Doktor! Synkiem zajęła się profesjonalnie z ogromną czułością. Pomaga a nie jak większość lekarzy szkodzi. Polecam!

Cudowna Pani Doktor. Kobieta o wielkim sercu i kulturze osobistej. Fachowo zajęła sie moim dzieckiem i wdrożyła leczenie, którego nie zrobił inny lekarz 2 dni wcześniej. Zadbała rownież o to, by w ciagu kilku dni przyjął nas jeszcze specjalista, ponieważ inaczej terminy są za miesiąc.

Bardzo miła i kompetentna Pani szkoda ze nie prowadzi prywatnej praktyki bardzo polecam Panią Doktor

Bardzo kompetentny lekarz,trafna diagnoza, skuteczne leczenie,odpowiednie podejście do dzieci. Czekamy na prywatny gabinet!!!

Nigdy nie spotkałam tak cudownego lekarza jak Pani doktor Jolanta Grzegorek!!! Jest ciepła i opiekuńcza, widać że jest lekarzem z powołania! Polecam

Wspaniała Lekarka. Cierpliwa i uprzejma. Byłam Jej pacjentką w szpitalu i zdecydowanie polecam!

Wspaniała Pani Doktor. Byłam u różnych lekarzy i było ogólnie dobrze,ale ta pani była inna. Dokładniejsza, wszystko wytłumaczyła. Nie było jakiegoś takiego sztucznego dystansu. Mój syn to duży chłopak i wymagło dużego taktu badanie nastolatka. Bardzo dziękuję i polecam tę Panią wszystkim rodzicom.