mgr Jolanta Grzegorek

Powiem, że jestem zaskoczony. Pozytywnie. Moje dotychczasowe kontakty z lekarzami dziecięcymi były ok. ale ten lekarz zdecydowanie się wyróżnia. Poświęcony czas i sposób rozmowy o dziecku były, jak dla mnie wyjątkowe. Szkoda tylko, że nie ma praktyki prywatnej. Szkoda. Gorąco polecam.

Pani Doktor leczyła moje dzieci i uważamją z jednego z najbardziej kompetentnych specjalistów. Dzieci były badane za każdym razem bardzo szczegółowo i nigdy nic nie zostało przeoczone. Poza tym jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej, a dzieci ją uwielbiają. Oby więcej było takich lekarzy w tym kraju. Gorąco polecam.

Przesympatyczna ,bardzo ,bardzo,bardzo miła .Wszystko wytłumaczy, nie patrzy na 5min.dla pacjenta lecz poświęca mu tyle czasu ile potrzeba.