lek. med. Jolanta Guzik

Kardiolog

2,6
2,1

Bardzo niesympatyczna. Podejście do pacjenta jak za komuny. Jak za pieniądze taki poziom, to jak się zachowuje jak przyjmuje na NFZ? Strach pomyśleć. Nie poświęca czasu tyle co powinna. Nie polecam. Lepiej znaleźć innego lekarza. Szkoda pieniędzy.

Wyjątkowo niekomunikatywna, wręcz arogancka. Nieuprzejma. Nie umie przekazywać informacji. Pozbawiona empatii. Nie poświęca wystarczająco czasu na tłumaczenie choroby i leczenia. Nie powinna być lekarzem z takim podejściem do chorego i jego rodziny.

Prawdziwy Lekarz z powołania! Pani Doktor to kompetentna Osoba. Skuteczna w leczeniu -jestem Jej pacjentem od kilku lat - dzięki Jej wiedzy, dociekliwości i wysokim kwalifikacjom moje problemy kardiologiczne ustąpiły w znacznym stopniu. Nadal jestem pod kontrolą Pani Doktor. Mam pełne zaufanie i jestem wdzięczny, że mój komfort życia się poprawił i ustąpiły problemy kardiologiczne, które były powodem leczenia. Z całego serca POLECAM!!!

Tragedia , empatii brak , zrozumienia brak , arogancja , przestrzegam . Nie powinna być lekarzem z takim podejściem do chorego i jego rodziny.

Kompletny brak zdolności komunikacji z pacjentem Ciężko ocenić kompetencje gdyż pani doctor zachowanie wskazywało na to ze nie myślą ochoty ich wykorzystać do wyleczenia

Kompletny brak zdolności komunikacji z pacjentem

Pani doktor niesympatyczna, skąpa w udzielaniu informacji, sprawia wrażenie jakby jej „ nie zależało” na wyleczeniu pacjenta.

Wyszłam z gabinetu uśmiechnięta i poczułam się "zaopiekowana". Czy to nie wystarczy pacjentowi ... ?