lekarz Jolanta Hess

3,1
3,5
3,3
2,9

Świetna specjalistka. Jestem pod opieką Pani Hess już ponad 11 lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor bardzo dobrze opiekuje się moimi (bardzo wymagającymi i wrażliwymi) oczami, zawsze wykonuje wszystkie badania (dno oka, ciśnienie); wspaniale dobrała mi okulary oraz soczewki. Za każdym razem wyczerpująco odpowiada na moje pytania. Gorąco polecam!

Zarejestrowałam termin wizyty w placówce LuxMed do okulisty dla dzieci (taka informacja widniała w formularzu e-rejestracji). Syn miał ropiejące i opuchnięte oczy. Kiedy przyjechaliśmy na wizytę i podałam pesel synka, okazało się, że nie zostanie przyjęty, bo pani Jolanta Hess, do której nieszczęśliwie byliśmy zarejestrowani, nie przyjmuje dzieci poniżej 3 roku życia. Mój synek ma 13 miesięcy. Pani z recepcji poszła się upewnić i lekarka odmówiła przyjęcia chorego dziecka. Po naszych naleganiach, żeby okulistka chociaż spojrzała na stan jego oczu, recepcjonistka jeszcze raz poszła skonsultować się z panią Jolantą Hess. Ta odmówiła konsultacji nie mając pojęcia nawet w jakim stanie jest dziecko (nie pofatygowała się nawet, żeby go zobaczyć). Dodam, że miała to być wizyta płatna, była zarejestrowana, dziecko było chore.
Uważam, że nawet jeśli ta osoba czuje się niekompetentna do leczenia małych dzieci, to skoro i tak mieliśmy zarezerwowany termin, mogła chociaż spojrzeć, czy dziecko nie wymaga natychmiastowej pomocy.
Każdy z Państwa sam oceni takie podejście lekarza i zdecyduje, czy komuś takiemu powierzyłby zdrowie swojego dziecka. Ja zdecydowanie odradzam tego "lekarza".

przyjechaliśmy z bardzo daleka do tej cudownej lekarki, bardzo nam pomogła. Syn ma teraz 17 lat a miał 16 jak zaczęła się kuracja. Szkła są tak dobrane,że widzi wszystko na odległość 200 kilometrów ! To cud, niespotykane w skali kraju. Doktor powiedziała, że w wieku 50 lat syn będzie widział jeszcze lepiej i dalej, bo to cyborg z krwi i kości. Strzał w dziesiątkę. Wdzięczny tata Dariusz z żoną Agnieszką.

Wdzięczny tata Dariusz z żoną Agnieszką.

Pani doktor jako jedyna była w stanie przebadać prawidłowo dno oka mojego syna. Z cierpliwością podeszła do niego jako małego ruchliwego brzdąca. Był jej pacjentem już piętnaście lat temu. Nie tylko dobrze dobrała szkła, ale również doradziła nam najlepszy typ oprawek. Syn jest astygmatykiem i jedyny z ośmiorga rówieśników w klasie gimnazjalnej miał tak dobrane szkła, że doskonale widział podczas badań okresowych. Zdecydowanie polecam! Mama Doriana

W ubiegłym tygodniu odebrałam telefon ze szkoły, że coś złego dzieje się z okiem mojej 7 letniej córci. Byłam z mężem zaniepokojona, bo nie znaliśmy przyczyny, a oko czerwone puchło, dziecko rozdrażnione. W tym dniu w Krakowie nie było lekarza na dyżurze na Fiołkowej i nie mogliśmy znaleźć lekarza w całym mieście. Pani Hess odmówiła nam zbadania dziecka, bo nie miałam umówionej wizyty. Nadmieniam, że była to placówka grupy LUX MED, której płacę dość spory miesięczny abonament ok. 120zł.Nie będę opisywać co wówczas czułam.....Poszliśmy do zwykłej przychodni z Kasy Chorych i pomimo braku wcześniej umówionej wizyty lekarka kazała mi niezwłocznie pokazać dziecko. Okazało się, że córka miała uszkodzoną(startą)rogówkę. Dostała antybiotyk w maści+krople.Teraz jest dobrze, ale boję się pomyśleć, co byłoby gdyby było później. Wniosek: często płacimy nie wiedząc za co, bo w razie potrzeby nie mamy na co liczyć. Opinię lekarzowi sami wystawcie - ja nie polecam p.Hess, mam nadzieję, że kiedyś obudzi się w Niej wyrzut sumienia.

Od dzieciństwa odwiedzałem różnych okulistów, większość z nich zaglądała do wcześniejszych adnotacji w katcie pacjenta i po krótkim badaniu, bez przeprowadzenia ze mną rozmowy przepisywała te same szkła do okularów. Dr Hess po długim badaniu za pomocą różnej aparatury i po przeprowadzeniu ze mną rozmowy całkowicie "zreformowała" wcześniejsze szkła i od tej pory widzę lepiej, również to ona po raz pierwszy raczyła mnie poinformować o chorobach oczu które wykryła. Polecam, to dobra specjalistka i to nie tylko moja opinia. Dawid

Zapłaciłam za wizytę 120,00.Po zbadaniu wzroku metodą tradycyjną,potem po zakrapianiu(około godziny)Pani Hess stwierdziła iż podczas tej wizyty nie przepisze szkieł,nie jest pewna badania-i konieczna jest kolejna wizyta,następnego dnia-za kolejne 120,00 zł:-(

nie polecam, źle wybrane soczewki, okulary kupione, dalej źle widzę. przy Reklamacji pani doktor kłamała, nie polecam