lek. dent. Jolanta Jakubiec

Strach nie jest straszny w tym gabinecie . Jeśli korzystać z usług dentystycznych to tylko u Tej Pani! Super podejście miła atmosfera ! Polecam !!!

Strach nie jest straszny w tym gabinecie .

Polecam panią Jolę ,Usługi na najwyższym poziomie. Zawsze miła , sympatyczna , kto raz skorzysta z jej usług zostaje na zawsze, tak jak ja już ponad trzydzieści lat. Profesjonalizm bezkonkurencyjny, Nie ma lepszego gabinetu nigdzie. Serdecznie polecam .Zaufanie na100%.

Gorąco polecam!!! Zasadniczo nie lubię chodzić do stomatologa ale u Pani Jolanty jest inaczej niż w większości gabinetów jakie w życiu odwiedziłem. Atmosfera jest przesympatyczna, a obsługa profesjonalna. Tutaj chce się przychodzić. Zabiegi wykonywane na prawdę solidnie i bezboleśnie. Tutaj najpierw rozmawia się z pacjentem a przede wszystkim go słucha. Na 100% nie zmienię już stomatologa.

Usługi na najwższym poziomie. Profesjonalizm bezkonkurencyjny, Nie ma lepszego gabinetu nigdzie. Zaufanie na100%

Usługi na najwższym poziomie. Profesjonalizm bezkonkurencyjny,
Nie ma lepszego gabinetu nigdzie. Zaufanie na100%

Pani Jola jest po prostu Zajefajna. Najlepszy stomatolog w moim życiu. Zawsze stomatolog był najgorszym lekarzem Bałam się jak diabli, dostawałam drgawek jak siadałam na fotel U Pani Joli czuję się jakbym przyszła na pogaduszki.

Pani Jola jest po prostu Zajefajna.
Najlepszy stomatolog w moim życiu.
Zawsze stomatolog był najgorszym lekarzem
Bałam się jak diabli, dostawałam drgawek jak siadałam na fotel
U Pani Joli czuję się jakbym przyszła na pogaduszki.

jestem wprost wstrząśnięty po wiztcie.całe życie unikałem lekarzy a tej specjalności w szczególności.jestem już człowiekiem wiekowym ale to co mnie spotkało u pani doktor...przyjemna atmosfera.przyjazna kolorystyka wnętrza gabinetu.miła uspakajająca muzyka w tle.wita się ze mną jak sądziłem po urodzie piękna chostessa.pamiętając dotychczasowe doświadczenia stomatokogiczne pomyślałem MIŁE ZŁEGO...ależ byłem w błędzie.owa Pani nadzwyczajnej urody okazuje się panią doktor.podczas miłej rozmowy, nie wiedząc kiedy zostałem tak skutecznie znieczulony że nic nie pamiętam poza miłym głosem Pani doktor.część uzębienia została skutecznie wyleczona a na następną wizytę jesteśmy umówieni.normalnie drżał bym na samą myśl o tej dacie a tym razem przeciwnie.wręcz nie umię się doczekać.nie omieszkam dopisać o moich wrażeniach po tejże.narazie jestem bardzo bardzo zadowolony.i pod urokiem. jacek bednarski

POLECAM p.Jakubiec w 100%.Chodzi do niej cała rodzina kilka lat i wszyscy są zadowoleni ...

Chodzę do tego lekarza od 8 roku życia, czyli już 14 lat. Plomba, którą miałam wtedy zakładaną w martwej górnej dwójce zajmująca ponad połowę zęba odpukać trzyma się do dziś. Naprawdę gorąco polecam tego lekarza.

Polecam panią Jolę w 100%. Mnie nigdy nic nie boli. ;)

Polecam panią Jolę w 100%. Mnie nigdy nic nie boli. ;)