lekarz Jolanta Janiak

Rehabilitant

Liczba opinii: 2
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:2
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani doktor Jolanta Janiak to mój lekarz!!!!! :-),jest świetnym!!!!!!! lekarzem z powołania.Zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta.Jest bardzo bardzo sympatyczna!!!!!! :-),zawsze uśmiechnięta do pacjentów :-) i ta jej empatia!!!!!.Bardzo się przejmuje każdym pacjentem to jest coś niesamowitego!!!!! :-),jest taką bardzo ciepłą osobą jak druga mama :-),jest bardzo przyjaźnie!!!!!! nastawiona do pacjentów,ma podejście!!!!,jest NAJLEPSZYM!!!!!!! lekarzem rehabilitacji w pełni kompetentnym,rzetelnym naprawdę!!!!!!!!!!.Jest bardzo zdyscyplinowana!!!!!!!! w swojej pracy.Pani doktor jest moim lekarzem od samego początku,od dziecka się już u niej leczę,już prawie 12 lat!!!!! :-).Teraz właśnie byłam w Trzebnicy we wrześniu ...

Pani doktor Jolanta Janiak to mój lekarz!!!!! :-),jest świetnym!!!!!!! lekarzem z powołania.Zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta.Jest bardzo bardzo sympatyczna!!!!!! :-),zawsze uśmiechnięta do pacjentów :-) i ta jej empatia!!!!!.Bardzo się przejmuje każdym pacjentem to jest coś niesamowitego!!!!! :-),jest taką bardzo ciepłą osobą jak druga mama :-),jest bardzo przyjaźnie!!!!!! nastawiona do pacjentów,ma podejście!!!!,jest NAJLEPSZYM!!!!!!! lekarzem rehabilitacji w pełni kompetentnym,rzetelnym naprawdę!!!!!!!!!!.Jest bardzo zdyscyplinowana!!!!!!!! w swojej pracy.Pani doktor jest moim lekarzem od samego początku,od dziecka się już u niej leczę,już prawie 12 lat!!!!! :-).Teraz właśnie byłam w Trzebnicy we wrześniu tam w szpitalu rehabilitacyjnym na pobycie i rehabilitacja mi tam bardzo pomogła!!!!!!!!!!!!! jak zawsze oczywiście!!!!!!!! :-),miałam ćwiczenia,zabiegi na fizykoterapii i masaże wodne wirowe.Efekty po rehabilitacji są rewelacyjne!!!!!!!!!!.Mam te bóle kręgosłupa.Jestem po operacji kręgosłupa ( skoliozy).Przed operacją miałam 55 stopni skrzywienia na 50 a teraz mam tylko 18 stopni na 19.Operacja się udała,jest wszystko w porządku :-).Już nie widać u mnie żadnego skrzywienia,blizny już prawie nie widać i nie muszę się już wstydzić!!!.Operację miałam prawie 8 lat temu.Przed operacją jeździłam tam na rehabilitację co pół roku a czasem nawet co 3 miesiące a teraz po operacji to aktualnie to jeżdżę tam na rehabilitację co roku.W sumie to byłam już tam 15 razy na turnusach i wiem bardzo dobrze jak tam jest!!!!!!,w pewnym sensie wychowałam się tam :-)!!!!!!.Pani doktor Janiak teraz to aktualnie jest ordynatorem już nowego :-)!!!!! oddziału rehabilitacji w Trzebnicy,pod koniec stycznia zaczęli już przyjmować tam pierwszych pacjentów :-).Ten oddział został właśnie przeniesiony z ul.Leśnej na ul.Prusicką.Pani doktor jest najwspanialszym!!!!!!!! :-) lekarzem i daję ocenę zdecydowanie NAJWYŻSZĄ!!!!!!.To jest lekarz z KLASĄ!!!!!!!!!!!! i ufam jej na BANK!!!!!!!!!!!!.Pani doktor jest kochana!!!!! :-).Dużo pacjentów jest z pani doktor bardzo zadowolona!!!!.To wszystko w opinii napisałam szczerze!!!!!! od serca!!!!!!!!!!,NAPRAWDĘ!!!!!.NATALIA pacjentka :-)

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

cuuuuuuuudowna, !!!!!!!!!!! wspaaaaaaniała !!! dziękujemy bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cuuuuuuuudowna, !!!!!!!!!!! wspaaaaaaniała !!! dziękujemy
bardzo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat