lekarz Jolanta Jeziorska-Pilecka

1,3
1,7
2,7
1,7

Nie polecam. Kompletnie nie słucha co pacjent ma do powiedzenia. Na zadane pytania odpowiada wyuczonymi regułkami, albo zarzuca kwestionowanie jej umiejetności.

Nie polecam. Kompletnie nie słucha co pacjent ma do powiedzenia.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tej pani doktor. Brak profesjonalizmu. Oko obejrzane jedynie pod lupą. Pani doktor stwierdziła, że w oku nic się nie dzieje ale przepisała antybiotyk. Czyżby tak na wszelki wypadek?

Zdecydowanie odradzam tą Panią. Przebadała mi wzrok, wystawila recepte na szkła do okularów. Okulary zamówione, odebrane i efekt odwrotny...po ich założeniu widze jeszcze gorzej. Okazuje sue iz postawila zła diagnoze. A kto teraz zwróci pieniązki za wizyte tj. 60 + 105 za szkła??? Mam wrazenie ze to pytanie pozostanie pytaniem retorycznym.

A kto teraz zwróci pieniązki za wizyte tj. 60 + 105 za szkła???
Mam wrazenie ze to pytanie pozostanie pytaniem retorycznym.