lekarz Jolanta Kaczmarek

Wenerolog, Dermatolog

Ze względu, że chodzę do Pani doktor na fundusz, czas wizyty jest ograniczony, ale muszę przyznać, iż bardzo mi pomogła w wyleczeniu trądziku. Polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Skutecznie udało się jej wyleczyć mój prawie 40 - letni nos z trądziku. Polecam

Bez zadowolenia, bez żadnych badń. tylko tyle że trądzik (który mam w wieku 32 lat) i mechaniczne wypisywanie recept.

Byłam u wielu lekarzy a doktor Kaczmarek była jedynym lekarzem, który mi pomógł. Po pierwsze estetyczny gabinet, po drugie wszyscy w placówce są serdeczni, również pani w rejestracji, co rzadko się zdarza. Doskonały lekarz, który patrzy na pacjenta jak na człowieka, nie byłam kawałkiem skóry do wyleczenia, pani doktor interesowała się również moim samopoczuciem w związku z chorobą i leczeniem.

Zdecydowanie jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam, a było ich wielu.

Zdecydowanie jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam, a było ich wielu.