Jolanta Kasperkiewicz-Skałecka

Internista, Pulmonolog

Lekarz godny polecenia. Konkretny, dbający o pacjenta. Bardzo mi pomogła. Dawno nie spotkałam tak fajnego lekarza, który jest tak otwarty na potrzeby pacjentów.

Pani Doktor bardzo mila,kompetentna,zaangazowana w to ,co robi.Mozna zapytac o wszystko co dotyczylo choroby

Pani doktor dość wnikliwie przejżała historię choroby. Przeprowadziła wywiad i zleciła kolejne badania żeby lepiej zdiagnozowac problem. Bardzo pozytywna Pani . Polecam

Dobra diagnoza, ogromna wiedza, Pani DR w sposób przejrzysty zaproponowała metodę leczenia. Pierwsze wrażenie bardzo korzystne.

Lekarka bardzo dokładna, prostym językiem wytłumaczyła wszystko. Liczy się dla niej dobro pacjenta . Lekarz nie naciągający na pieniądze Polecam

Witam serdecznie. Uważam żę pani dr dzięki swej delikatności z jaką podchodzi do pacjenta potrafi zasiać w nim spokój i nadzieję , co nie zawsze powinno być możliwe ) pozdrawiam ją i polecam z czystym sercem!

nigdy nie miałem z tą panią problemu, zawsze szybka diagnoza i leczenie. No i zawsze czuję się tu miło- uśmiechnięta obsługa i miła atmosfera. Tylko polecić.

Leczenie skuteczne w przyjemnej atmosferze. Wszystko jasno, przejrzyście. Jeżeli ktoś nie wie jak będzie przebiegało leczenie może wszystkiego się dowiedzieć i dopytać Jednym słowem dobry lekarz!

Bardzo mila.Przyjmuje w Medixie na pl Hirszfelda 16-17 . Dokladnie bada .Ma czas dla pacjenta.Profesjonalista.Polecam .Nie spotyka sie dzis czesto juz takich lekarzy.