Jolanta Kidoń

Alergolog

Bardzo rzetelny lekarz. P. doktor dokładnie zebrała wywiad, wystawiła skierowanie na badania kontrolne krwi i testy alergiczne (poprzednie były z przed 3 lat) i skierowanie na tele-poradę. Podczas niej zrecenzowała wyniki, wyjaśniła zawiłości i zaproponowała odczulanie. Podczas kolejnej umówionej już przez nią wizycie pozostało zaaplikować synowi pierwszą tabletkę na odczulanie pod jej okiem z obowiązkiem obserwacji na ew. działania niepożądane. Dostaliśmy kolejna receptę na 3 miesięczna kurację i po 30 minutach można było iść do domu. Rzetelna, uczciwa, objaśnia proces, odpowiada na pytania. Potrafi przekonująco wskazać wyższość konkretnego leku nad ...

Rzetelna, uczciwa, objaśnia proces, odpowiada na pytania. Potrafi przekonująco wskazać wyższość konkretnego leku nad innym.
Szczerze POLECAM!!!

Bardzo dobry fachowiec.Dzięki niej mogę normalnie funkcjonować i normalnie żyć! Pani doktor posiada bardzo duża wiedzę! Szczerze polecam!

Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Pani doktor jest bardzo kompetentna.

Bardzo dobry kontakt z lekarzem. Pani doktor jest bardzo kompetentna.