lekarz Jolanta Kochańska

Dermatolog

Pani po prostu nie przyszła do pracy. Luxmed na Pomorskiej . Żadnego telefonu, nic. Umówieni pacjenci czekali. Pewnie postanowiła wziąć sobie dodatkowy dzień wolny po Święcie Niepodległości. Można? Można. A bydło niech czeka.

Pani doktor pptraktowala mnie kak zaden inny lekarz . Nie tylko rozwoazala moj problem ale talze zwrocila uwage na inne rzeczy i juz zaczelam inne leczenie. Jej ocena to byl strzal w dziesiatke. Zycze wszystkim tak szybkiej i trafnej diagnozy.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Widać, że ma duże doświadczenie i jest na bieżąco z wiedzą o nowych lekach i metodach leczenia.

Ponieważ jestem uczuleniowcem (obrzęki, języka, warg, dłoni, stóp) więc gdy na ciele dostałam obrzęków z zaczerwieniem i swędzeniem ( już kiedyś 10lat temu miałam takie objawy - uczulenie na pokarmy ) udałam się do pani doktor o pomoc oraz o uzyskanie zlecenia na testy na nietolerancję pokarmową którą mamy w pakiecie. Pani stwierdziła ,że to od ukąszenia zapisała maść i tabletki a po zlecenie na testy na nietolerancję pokarmową mam udać się do alergologa chociaż Ta Pani ma specjalizację dermatolog-alergolog. Nie rozumiem dlaczego po skierowanie mam iść drugi raz do ...

Nie rozumiem dlaczego po skierowanie mam iść drugi raz do alergologa i pewnie w terminie gdy już nie będzie śladu po alergii.

Pani doktor Jolanta Kochanska w lux medzie w gdansku stwierdzila na pierwszy rzut oka ze mam rzezaczke i dala mi antybiotyk ktory sie nie sprawdzil i powiedziala zebym poszedl sam do szpitala kolejowego na wymaz z cewki jesli antybioty nie zadziala... po kilku dniach pogorszenia powaznego stanu zapalenia cewki mimo jej antybiotyku zadzwonilem w rozpaczy na infolinie lux medu i powiedzialem ze mam powazne zapalenie, antybiotyk ktory mam nie dziala i ze chce udac sie na wymaz z cewki do jakiegos szpitala kolejowego wedlug pani doktor wskazań, ale niestety pani doktor skierowania na wymaz nie wypisala mi. Dziewczyny z infolinii w szoku: "dlaczego do szpitala koeljowego????" a czemu nie tutaj u nas???? i czemu pani doktor nie wydala od razu skierowania panu???? wtedy umowily mnie z panem doktorem zachalskim, ktory kompetentnie na miejscu zrobil mi wymaz i wyleczyl mi poprawnie zapalenie ktore jak sie okazalo nie bylo zadną rzeżączką

Pani DOKTOR przez duuuze D-szkoda ze uciekl z kompleku opieki przy Dlugiej lekarz super

Doktor Kochańska jest lekarzem który pacjentowi wytłumaczy dokładnie na co choruje i jak powinien się leczyć. Wybór zostawia pacjentowi. Leczę się u niej od 2001 roku.

u mnie jako pierwsza wykryła atopowe zapalenie skóry, a byłem chyba u 2 innych dermatologów, którzy nie potrafili mi pomóc. Od paru lat korzystam z jej porad.

W mojej ocenie Pani Doktor jest zupełnie niekompetentną lekarką. Jest bardzo uprzejma, ale nie posiada albo wystarczającej wiedzy i kompetencji albo dobrej woli. Była kolejnym dermatologiem, do którego udałam się z problemem, z którym zmagam się od 2 lat. Pani doktor przepisała mi tę samą maść, którą otrzymywałam od innych lekarzy, mimo moich uprzedzeń że maść mi nie pomaga. Po dwóch latach wizyt u różnych dermatologów zostałam wreszcie skierowana na szczegółowe badania do poradni mykologicznej i na badania hormonalne. Badania wykazały źródło moich problemów ze skórą. Wystarczyło zatem skierować mnie na badania aby dowiedzieć się co mi dolega - tego niestety Pani Doktor nie zrobiła.

ta pani to jakies nieporozumienie, uznala, ze moje dziecko nie ma skazy bialkowej tylko dlatego, ze nie chcialo jej sie napisac zaswiadczenia (dwoch innych lekarzy zdiagnozowalo skaze), niesympatyczna, nieuprzejma, okropna kobieta, mam zamiar zlozyc skarge do dyrekcji poradni na ul. Dlugiej w Gdansku, nie podaruje jej takiego traktowania.