Pani Doktor usuneła mi zęba ósemke bardzo fachowo i bezboleśnie . Polecam każdemu .Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.

Swietny fachowiec z doskonałym podejściem do pacjenta !! Polecam każdemu kto boi się stomatologa.Bardzo empatyczna,miła osoba.

Po prostu świetny fachowiec, godny polecenia, wiem bo wyrywałam nie jednego zęba. Tym razem nawet zastrzyk znieczulający nie bolał.

Gorąco polecam. Byłam na ekstrakcji zęba nic nie bolało, trwało to ok.5minut nawet zastrzyk znieczulający nie bolał. Pani doktor jest świetnym fachowcem

Bardzo Dobry specjalista.Bezboleśnie wyrywa oraz fachowo leczy.Prawdziwy lekarz z powołania.Gorąco polecam!!!!!!!

Leczę się u pani Doktor od 20 lat, nigdy nie robiła problemów z usuwania zębów 8 w ramach NFZ. Bardzo sympatyczna osoba. Zawsze służy dobrą radą. Gorąco polecam.

Dr wyrywała mi zęba. Gdyby wytłumaczyła,co ma zamiar zrobić i po co , byłabym spokojniejsza. A tak zestresowana, spięta i zaniepokojona. Bolało. A w nocy nie mogłam spać: stres i schodzące napięcie wymieszane z bólem po wyrywaniu.....

Bardzo dobry lekarz wzbudzający zaufanie. Zna się na swojej pracy, solidnie ją wykonuje oraz nie naciąga.

bardzo miła, widać, że zna się na tym co robi. wspaniałe podejście do pacjenta, gorąco POLECAM !!

Doktor bardzo kompetentna ,w pierwszej kolejności proponuje leczenie na fundusz,dużo czasu poświęca pacjentowi i tłumaczy.Miałam problemy z ekstrakcją zęba ,wielu lekarzy odesłało mnie z kwitkiem Ona jedyna ,która wykonała to fachowo. Polecam jako wspaniałego chirurga stomatologa

zęba ,wielu lekarzy odesłało mnie z kwitkiem Ona jedyna ,która wykonała to
fachowo. Polecam jako wspaniałego chirurga stomatologa