lek. dent. Jolanta Koralewska

3,2
3,5
3,3
3,5

Od dziecka bałem się dentystów stąd spore zaniedbania w uzębieniu. Od znajomej dostałem namiary na Panią doktor i to był strzał w 10. Na razie tylko u niej na fotelu czuję się bezpiecznie. Jest mega delikatna , świetnie znieczula , cierpliwie tłumaczy co robi i co będzie robiła. Póki co jestem zadowolony , z dotychczas wykonanym leczeniem zębów nic się nie dzieje (żadna plomba nie nie wypadła , nie zrobił się ropień itp.). Czuję że to będzie mój lekarz na najbliższe lata.

Od dziecka bałem się dentystów stąd spore zaniedbania w uzębieniu.
Od znajomej dostałem namiary na Panią doktor i to był strzał w 10.
Na razie tylko u niej na fotelu czuję się bezpiecznie.
Czuję że to będzie mój lekarz na najbliższe lata.

Polecam ! Najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłam. Co prawda trafiłam na fotel z bólem zęba "z ulicy" , ale to był dobry wybór. Leczenie skończyło się na dwóch wizytach , z każdej wizyty jestem zadowolona. Z całości leczenia również. Będę do niej z pewnością wracała. Znajomym też już poleciłam :)

Polecam !
Najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłam.
Co prawda trafiłam na fotel z bólem zęba "z ulicy" , ale to był dobry wybór.
Leczenie skończyło się na dwóch wizytach , z każdej wizyty jestem zadowolona.
Z całości leczenia również.
Będę do niej z pewnością wracała.
Znajomym też już poleciłam :)

Do pani doktor chodziłam z rodzicami jeszcze jako dziecko. Teraz chodzę nadal i prowadzam swoje dzieci. I nie pamiętam żeby kiedykolwiek wypadła mi jakaś plomba lub było za mało chusteczek. Wręcz przeciwnie. Pani doktor jest wyjątkowo ciepła i cierpliwą osobą a i do kompetencji też nie mozna się przyczepić.

Będąc pacjentem na kasę chorych byłem gorzej traktowany niż moj pies w klinice weterynaryjnej jedna chusteczka do obtarcia ust wyłącznie srebrne plomby kiepskiej jakości które za niedługi czas wypadają i z zębów robią sie wraki do usunięcia i nie miłe traktowanie zarówno przez Pamia doktor jak panią i pielęgniarka która jest w jej gabinecie . NFZ nie powinien podpisywać umowy z takimi lekarzami

Świetnie tłumaczy co będzie robiła i jaki jest plan leczenia. Uprzejma. Raz miałem wyrywany ząb (super robi znieczulenia) i wcale nie czułem bólu i raz zakładaną plombę. Z pewnością będę do pani doktor wracał.

Miła pani doktor, ale kilka razy plomby miałem do poprawki

Miła pani doktor, ale kilka razy plomby miałem do poprawki