lekarz Jolanta Kosior

2,7
2,6
2,7
2,5

Pani Doktor leczyła mnie przez wiele lat, dzięki niej astma jest u mnie całkowicie w remisji i wyszłam z tego fantastycznie. Teraz, jako studentka medycyny jestem tym bardziej wdzięczna za opiekę. Nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością. Jako dziecko też nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek wychodziła z płaczem z gabinetu. Poniższe komentarze są mocno przesadzone.

Pani Doktor leczyła mnie przez wiele lat, dzięki niej astma jest u mnie całkowicie w remisji i wyszłam z tego fantastycznie. Jako studentka medycyny

Pani doktor leczyła moje dzieci wiele lat i moja ocena jest jak najbardziej pozytywna.Nigdy nie była dla nas niemiła czy opryskliwa.Może dlatego, że stosowaliśmy się do zaleceń i po prostu rozumiałam co się do mnie mówi;) Jak najbardziej polecam!

Pani doktor w ogóle nie przykłada się do swojej pracy. Nie wiem za co jej tam płacą. To wstyd dla największego szpitala w Polsce że ma takiego alergologa. Może dla tych pacjentów których przyjmuje prywatnie jest miła, ale dla tych których przyjmuje w ramach NFZ jest bardzo nieuprzejma. Zdecydowanie nie polecam!!! Polecam dr Barbarę Gross która przyjmuje w Poliklinice. Pozdrawiam wrzystkich pacjentów którzy czują się urażeni przez panią doktor.

Życzę wszystkim oraz sobie, aby lekarzy pokroju tej pani było jak najmniej (a najlepiej wcale). Brak komplementarnej wiedzy. Zero uprzejmości. Ewidentne zbywanie pacjenta poparte opryskliwymi i lapidarnymi odpowiedziami. Więcej o stanie zdrowia syna dowiedziałem się z literatury, aniżeli od tej pani. Nie polecam!!!

pani doktor nas ewidentnie olała, nie dała nawet wyniku badania alergologicznego dziecka i kazała przyjść za pół roku. tak naprawdę nie dowiedziałam się na co dziecko jest uczulone, beznadzieja!

totalna porażka to nie lekarz tylko nie powiem kto. brak podejscia do pacjenta, kontaku i itd. NIE POLECAM

Pani doktor jest bardzo przyjazna i od razu pomogła. leczy moją córkę 8 lat i jestem zadowolona z współpracy.

Nie jestem zadowolona z wizyty u pani doktor niestety nie należy do miłych i uprzejmych osób

to oburzające i żenujące, zdecydowanie nie polecam

to oburzające i żenujące, zdecydowanie nie polecam