lekarz Jolanta Kosowska-Chęć

Pani doktor zajęła się moim synkiem z wielkim oddaniem,bardzo profesjonalnie.Jestem przekonana,że nad zdrowiem mojego dziecka czuwa dobry fachowiec i serdeczny człowiek.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza , z czystym sumieniem mogę ją polecić innym .

lecze się u niej od urodzenie. Naprawdę polecam. jest świetna

lecze się u niej od urodzenie.
Naprawdę polecam.
jest świetna

jestem pacjentem pani doktór prawie od urodzenia teraz przychodzę z własną córeczką.Jestem bardzo zadowolona z opieki oraz z fantastycznego podejścia do dziecka w czasie wizyt.To doskonały i kompetentny lekarz.

To co ta BABA wyprawia w głowie się nie mieści!!! Namawia na prywatne wizyty a tych co przychodzą do Ośrodka traktuje jak PSY!!! Niech ktoś się wreszcie tym zajmie!!! Telewizję trzeba przysłać niech cała Polska widzi co się dzieje!!!

Arogancka, gburowata, wyzywa zamiast tlumaczyc. Traktuje swoja prace jako zlo konieczne i co za tym idzie pacjeta. Od razu antybliotyki, bez badania czy sa wogole potrzebne. Jak najdalej od niej. Jednak mala miescina nie wymusza konkurencji.

Nie polecam, brak doswiadczenia klinicznego. Przyjmuje tylko w przychodni, nie pracuje na oddziale.