lekarz Jolanta Kosta

Internista, Kardiolog

Nie polecam!!! Bardzo nie miła, totalny brak podejscia do pacjenta. Do lekarza sie idzie po pomoc,a dr Kosta wyzwała mnie od symulantów. Idąc do lekarza raz na rok i to jak naprawde sie zle czuje, wiedzac sama po sobie ze zawsze w tym stanie mam antybiotyk,goraczka minela po paracetamolu, pani doktor w prawdzie przepisala spray do gardla, ale wyzwala mnie od symulantów. Naprawde nie polecam....napewno do niej nie wrócę. Zachowuje sie tak jak by za karę tam byla, taka starucha to niech w domu siedzi. Przykro ze w dzisiejszych czasach gdzie wiekszosc przychodni jest prywatna jest takie podejscie do pacjenta!!!!!

Proponuje omijać tą lekarkę z daleka.Zły dobór lekarstw,zła diagnoza.Jest nie sympatyczna,nie słucha pacjenta.