lekarz Jolanta Kozar

Byłam 3 razy u tej dr - za każdym razem wychodziłam "zielona" - nic nie wytłumaczy, gada tak jakbym to ja miała się znać na wszystkim, wręcz swoją "uprzejmością" wygania z gabinetu, taka na fochu babka, a te jej kompetencje to też dla mnie wątpliwa sprawa ... Chyba leci na tym, że jakimś cudem jest ordynatorem czy tam z-pcą ordynatora OD. Polecam wybierać innego lekarza wybierać.

nie mam zastrzezen do tego lekarza. ten lekarz jest uprzejmy ie daje zbytnio drogich lekow.

Niestety pani doktor 10 lat temu nie rozpoznała mojego schorzenia. Podczas 4 - letniego "leczenia" nie zleciła nawet, jak się później okazało, podstawowych badań. Przez jej niekompetencję muszę dzisiaj z własnej kieszeni pokrywać koszty prywatnych wizyt u lekarza specjalisty oraz dosyć drogiego leczenia.

Bardzo miła kompetentna lekarz. Szkoda,że z powodu przeprowadzki córka będzie musiała szukać innego endokrynologa w Płocku.