lekarz Jolanta Kozłowska

Fantastyczna! Bardzo uprzejma, ma doskonałe podejście do małego pacjenta, niesamowity człowiek, widać, że kocha swój zawód Bardzo polecam

polecam bardzo miły i kompetentny lekarz mało jest takich co nie traktują cię z góry a traktują swoją prace jako powołanie zawsze miła i bardzo grzeczna

Bardzo uprzejma i miła lekarka, moja córeczka bardzo lubi do niej chodzić. Poświęca dziecku naprawdę dużo czasu, żeby dokładnie ocenić stan zdrowia, potrafi nawet zadzwonić do domu, żeby upewnić się czy wszystko jest w porządku. Oby jak najwięcej takich lekarzy, polecam wszystkim rodzicom:)

Wspaniały pediatra - ciepły człowiek, żałuję, że dziecko nam wyrasta spod opieki pani doktor. POLECAM wszystkim z pełnym przekonaniem.

Świetna pani doktor :) Dokładnie tłumaczy, zawsze miła i uśmiechnięta, rzeczywiście chce pomóc i szuka przyczyn dogłębnie, a nie tylko faszeruje byle jakimi tabletkami. Zdecydowanie POLECAM.

Życzę każdej mamie i tatusiowi takiej Pani doktor...

Życzę każdej mamie i tatusiowi takiej Pani doktor...