Jedna z milszych lekarek jakie miałem okazję w życiu poznać. Fachowo i cierpliwe wytłumaczyła mój przypadek, dzięki czemu nawet taki laik okulistyki jak ja zrozumiał sedno sprawy. Poszedłem do Pani doktor na konsultacje w sprawie laserowej korekty wzroku. Korekta przeprowadzona - krótkowzroczność naprawiona :)

Problem polegał na wyciągnięciu wbitego ciała obcego w oko. Pani doktor profesjonalnie usunęła odłamek metalu. Zabieg trwał chwilę. Oprócz poświęconego czasu i profesjonalnego zabiegu Pani doktor Kramasz wyróżniła się spokojem i psychologicznym podejściem do pacjenta. Wizyta była niezwykle sympatyczna. Polecam !!!

Nie wiem jak inne choroby oczu ale ja miałem zabieg korekcji wady wzroku, a raczej dwa zabiegi bo pierwszy się nie udał. Nastąpiła perforacja płatka rogówki i drugi zabieg musiał być wykonany inną metodą. Pani doktor dzielnie zniosła swoją porażkę, jak również pomagała czynnie dojść mi do siebie. Z drugiego zabiegu jestem bardzo zadowolony i odbył się bez komplikacji.

jest super bardzo wyczerpujące informacje mogalam otrzymac w sprawie zabiegu refrakcji

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML