lekarz Jolanta Krasicka-Tomasik

1,8
1,5
1,7

Nie powiem lekarz , nie powiem pani. Nie chciałabym urazić pań i lekarzy. To osoba która jak widać przyjmuje pacjentów za karę. Skupiona na swoim telefonie i pogaduchach. Patrzy żeby pozbyć się pacjenta bo musi oddzwonić ( odbiera prywatne telefony w czasie wizyty hihi , haha zaraz oddzwonię- do pacjenta raczej na ty nie mówi). Nie znalazła przyczyny osłuchowo - bo po dwóch szybkich przylozeniach stetoskopu trzeba było odebrać telefon, wmówiła infekcje gardła, choć gardło było w porządku, przepisała leki z reklamy, po trzech dniach konieczność wzywania pogotowia - problem zupełnie innej natury. Zdecydowanie odradzam

Pani doktor jakby siedziała w tym gabinecie za karę. W ogóle nie zainteresowała się moim problemem. Przyszłam z opuchniętą nogą, nawet jej nie obejrzała. Gdy poprosiłam o badania krwi, to tylko usłyszałam, że mam jej nie denerwować. Zachowanie karygodne, niemiła i nieuprzejma lekarka.

Bardzo miła i konkretna osoba ...Super podejście do dziecka ..Przepisane leki i ich dawkowanie zawsze wytłumaczone ....na wszystkie zadane pytania i ewentualne wątpliwości zawsze uzyskuje pełne odpowiedzi...Polecam .

Nie polecam tego lekarza, ponieważ nie ma przede wszystkim współczucia. Wyuczone teksty, które mają spławić pacjenta to idealny sposób by już nigdy do niej nie wrócić. Żeby leczyć trzeba kontrolować... Według niej profilaktyka to " głupawa rozmowa" na którą nie ma czasu.

jaja nie lekarz jaja nie lekarz jaja nie lekarz jaja nie lekarz jaja nie lekarz jaja nie lekarz jaja nie lekarz jaja nie lekarz

Ilość pacjentów najlepiej świadczy o jakości usług.

Ilość pacjentów najlepiej świadczy o jakości usług.