lekarz Jolanta Krawczyk-Pipińska

Pani doktor z polecenia, jestem pod opieką ponad 2 lata. Dzięki specjalistycznym dodatkowym badaniom, dowiedziałem się że mam współistniejące choroby, czyli, zaawansowaną osteoporozę i wysokie ciśnienie w gałkach ocznych. Dzięki szybkiej reakcji i wprowadzeniu odpowiednich leków, uniknąłem ciężkich powikłań nieznanych, nieleczonych chorób. Dzięki pani doktor Krawczyk po ponad 2 latach poruszania się przy pomocy kul łokciowych, zacząłem chodzić o własnych siłach. Dziękuję, pozdrawiam, polecam.

Masakra nie przyjemna krzyczy i opowiada, że wydała sto tysięcy na leczenie Covida i, że bierze 14tabletek na raz i lek kosztuje 20 tysięcy i, że musi chidzoc do innej pracy. Co mnie to interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg.

Lekarka skandalicznie się zachowuje. Jest agresywna, zastrasza pacjentów którzy nie są szczepieni, chce wzywać policję, traktuje ludzi jak gorszy sort. Nie patrzy na wyniki. Jest butna. Panie z rejestracji 'śmieją się' mówiąc no taaak Pani Doktor.... Lekarz, który przysięgał nie powinien pełnić takiej funkcji skoro nie ma w sobie krzty empatii i profesjonalizmu. Zmarnowana wizyta. NIE POLECAM. Z DALA od 'pani doktor'

Nie tylko bardzo dobry reumatolog - dzięki Pani Doktor Krawczyk chodzę !!!, ale i wspaniały człowiek, pełen empatii, cierpliwości i uśmiechu. Bardzo dziękuję Pani Doktor, Nina Torbińska