lekarz Jolanta Kroczewska

Absolutnie nie polecam. Brak zainteresowania pacjentem, zero profesionalizmu, badania zlecone bez potrzeby, tylko zeby wyciagnac od czlowieka pieniadze. Problem z oczami nadal istnieje, stracone pieniadze. Nie polecam, wrecz sugeruje aby trzymac sie od tej Pani z daleka.

Polecam byłem na pierwszej wizycie, bardzo miła i uprzejma . Wykryte wady poprawiają się po wizycie. Bardzo fajnie i na pewno nie ostatnia wizyta.

Pani doktor nie miała czasu rozwiać moich wątpliwości. Ogólnie nie podoba mi się, że uważa się ta Pani za Alfę i Omegę, że nie chce dobrze wytłumaczyć i chyba czuje się obrażona kiedy pacjent dopytuje bo ma wątpliwości co do prawidłowości zaleceń. Może ta Pani zna się na chorobach oczu, ale mam wrażenie że na wadach wzroku już tylko pośrednio.

Leczę się u Pani Doktor od lat. Ona jedyna postawiła właściwą diagnozę. Jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta i fachowa wiedza.

To druga i ostatnia wizyta u tej pani - za pierwszym razem 10 min. recepta i do domu - okulary dobrane ok. Za drugim razem ponad godzinne badanie, zakrapianie oczu itp., wykryty astygmatyzm w jednym oku, recepta i... nie dało się chodzić w przepisanych szkłach - bóle głowy, "pływający" obraz. Wróciłem do starej recepty - w efekcie idealne widzenie, brak skutków ubocznych..:)

dobierałem okulary z filtrem chromagen - okulary korekcyjne dla daltonistów

dobierałem okulary z filtrem chromagen - okulary korekcyjne dla daltonistów