dr Jolanta Kucharska-Mazur

Psychiatra

Bardzo dobrym lekarzem była pani doktor kiedyś teraz w pogoni za pieniądzem zgubiła gdzieś serdeczność i poświęcenie

ze wszystkimi opiniami można się zgodzić ale jest róznica między tym jak przyjmuje na Broniewskiego a jak przyjmowała na Traugutta, prywatnie ma si ę z nią wspanialy kontakt, natomiast w szpitalu jesteś zawalona rezydentami a z nią możesz pomówić tylko na obchodach.

Od roku to mój guru.Fantastyczny człowiek,dzięki niej świat zaczyna być dla mnie nie tylko szary

Wspaniały lekarz, mądra kobieta, daje dużo wsparcia i ciepła a przy tym jest osobą silną, kompetentną, profesjonalną. Zawsze można się zwrócić z pytaniem, jest niezwykle zaangażowana w pracę z pacjentami. Ciepłe podejście, ogrom wiedzy i doświadczenia. Niesamowity człowiek, któremu dziękuję, że stanął na mojej trudnej drodze wychodzenia z depresji.

Kompetentny mądry lekarz. Można na nią zawsze liczyć, stara się zawsze pomóc. Lekarz godny polecenia.

Niezastapiona Pani doktor, naprawde jest godna polecenia. Zawsze wyslucha, wytlumaczy, doradzi i przede wszystkim nie lekcewazy drugiej osoby. Kazdemu poswieca duzo czasu i uwagi. Napewno nie jest to ktos, kto wypisuje recepty i odsyla z kwitkiem, Dokladnie tlumaczy czym jest choroba, pomaga radzic sobie w trudnych sytuacjach i zawsze mozna na nia liczyc. A ponadto jest bardzo uprzejma.

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, zna swoich pacjentów, do każdego podchodzi z uwagą, można liczyć na jej pomoc.

pani doktor to doskonaly specjalista! polecam kazdemu kto przechodzi przez zyciowe problemy

Najwspanialszy człowiek, wrazliwa kobieta, cudowny lekarz oddany swojej pracy, niasacy pomoc i zrozumienie tego czym jest choroba i jak sobie z nia radzic. Jesli przychodzi chwila zwatpienia, zawsze pamietam ze jest taki ktos, kto zawsze potrafi pomoc. Sprawdzilam wiele lekarzy, i z cala odpowiedzialnoscia polecam Pania doktor. Pozdrawiam wszystkich lekowcow takich jak ja, ktorzy szukaja pomocy:)Beata