dr n. med. Jolanta Kukuła-Bukraba

Chodzę do pani doktor od kilku lat, jest moim pierwszym i jak na razie jedynym lekarzem tej specjalizacji. Nie mogę mieć do niej żadnych zastrzeżeń. Podczas wizyty pobiera cytologię, robi usg, bada piersi. Jest uprzejma, wyrozumiała, nie spieszy się przy badaniu, wszystko dokładnie tłumaczy. A to wszystko na NFZ. Lekarz z prawdziwego powołania.

mam ostatnio mieszane uczucia, chociaż uważam że to dobra specjalistka i faktycznie z powołania, robi badanie za każdym razem i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta to po ostatniej wizycie kiedy byłam u niej w 8 tyg ciąży nie zleciła mi żadnych badań nie założyła książeczki ciąży i odesłała w ciąży zagrożonej do poradni przyszpitalnej gdzie 1 termin wyznaczono mi dopiero w 11 tyg ciąży, mogę tłumaczyć to zaniedbanie jedynie zbyt dużą ilością pacjentek u pani dr ponieważ byłam jej długoletnią pacjentką.

Po śmierci profesora Bieleckiego- wybitnego lekarza i dobrego człowieka nie mogłam znaleźć nikogo, kto z podobnym mu zaangażowaniem i ciepłym sercem podchodziłby do pacjentki, szczególnie w ramach umowy z NFZ... ale w końcu się to udało! Chociaż pod drzwiami jej gabinetu czekała masa kobiet, każda została przyjęta w przysługującej jej kolejności, z należytą dokładnością i szacunkiem. Nie wspomnę, że Pani Doktor w tym celu poświęciła ponad 2 dodatkowe godziny swojego prywatnego czasu! Jest to osoba dokładna i wnikliwa, a jednocześnie dyskretna, starająca się zapewnić nie tylko dobrą usługę medyczną, ale ...

Jest to osoba dokładna i wnikliwa, a jednocześnie dyskretna, starająca się zapewnić nie tylko dobrą usługę medyczną, ale przede wszystkim komfort psychiczny. Nawet w momencie wywiadu potrafi znaleźć odniesienie do żartów, co ukazuje jej pogodne usposobienie i, o dziwo!, brak zmęczenia nawet po długim dniu w późnych godzinach wieczornych. Co więcej, jasno informuje o diagnozie oraz dalszej ścieżce leczenia, co (przynajmniej w moim przypadku) jest w stanie obniżyć poziom niepotrzebnego stresu.
Gorąco polecam!!!

Zdecydowanie polecam! Piszę ten komentarz na bieżąco, byłam dziś na wizycie u Pani doktor po raz pierwszy. zasugerowałam się opiniami z tego forum i stwierdzam że było warto. Udało mi się nie czekac na wizytę (poszłam przed godzinami przyjęć) i Pani doktor mnie przyjęła. Doktor kompetentna, rzetelna a przede wszystkim kompleksowa. Wizyta trwała 45 minut, uzyskałam odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania, doktor zrobiła mi usg mimo tego, że byłam w trakcie okresu. Bez skrepowania zadawałam pytania,atmosfera która Pani doktor stworzyła skłaniała mnie do rozmowy. Zrobiła dokładny wywiad, czułam się podczas wizyty jak w bezpiecznej przystani. POLECAM, w szczególności tym dziewczynom, które zwątpiły w istnienie lekarzy "z powołania" do których i ja do dnia dzisiejszego sama się zaliczałam....

Najlepsza ginekolog jaką znam. Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę, do tego miła i sympatyczna. Nie czuje się u niej wstydu. Godna polecenia! :)

Bardzo kompetentna Pani doktor. Poleciła mi ją inna lekarka (innej specjalizacji) i wiem,że dużo lekarek do niej chodzi. Przesympatyczna i konkretna. Odpowiada na wszystkie pytania, potrafi żartować :) i interesuje się pacjentką. Po wizycie u niej i rozmowie z nią człowiek zapomina ile się nasiedział w poczekalni - to jest jedyny minus - czekanie. Pani doktor przyjmuje do ostatniego zarejestrowanego pacjenta. Potrafi przyjmować nawet do godziny 21 mimo, że godziny przyjęć ma np. do 19. Nie oszczędza czasu na pacjentkach, poświęca im tyle ile wymagają, a nie jak w wielu prywatnych klinikach lekarze przeznaczają 15 minut na pacjentkę. Polecam Panią doktor i polecam uzbroić się w cierpliwość, ale warto.

Super Lekarz , normalny człowiek , sympatyczna , miła i pomocna .Warta czekania nawt 8 godzin :D polecam !!!

Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza z powołania, z ludzkim podejściem do innego człowieka,będę polecać każdemu!!

Wspaniała kobieta!!!Mam 50 lat i różnych ginekologów [najczęściej prywatnych]"za sobą".Jestem pod wrażeniem kompetencji i podejscia do i tak już zestresowanej pacjentki.Ma poczucie humoru!!!![ale wtedy ,kiedy trzeba].POLECAM!!!!![wizyta godzinę temu]

zdecydowanie polecam,uratowała mi życie!

zdecydowanie polecam,uratowała mi życie!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Białystok"?

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U

Antoniuk Fabryczny 10/1
15-741 Białystok

Maciej Urban

Medycyna estetyczna
Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok