dr n. med. Jolanta Kukuła-Bukraba

Wspaniała doktor, niestety gabinet zamknięty z końcem 2024 roku...gdzie Pani szukać?.......................................................................................................................................................................................................................................................................

Polecam, wspaniała kobieta, profesjonalna i rzetelna. Uwielbiam do niej chodzić!! Zawsze zbada dokładnie, delikatnie, ma w sobie wiele empatii. Korzystam z jej usług od wielu wielu lat, i jestem wciąż zadowolona. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego specjalisty.

Zawsze zbada dokładnie, delikatnie, ma w sobie wiele empatii.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Joli i choć trzeba poczekać na wizytę to warta jest tego!!!Z całym <3 i Szacunkiem wspieram i jestem,polecam <3

Chodzę do pani doktor od kilku lat, jest moim pierwszym i jak na razie jedynym lekarzem tej specjalizacji. Nie mogę mieć do niej żadnych zastrzeżeń. Podczas wizyty pobiera cytologię, robi usg, bada piersi. Jest uprzejma, wyrozumiała, nie spieszy się przy badaniu, wszystko dokładnie tłumaczy. A to wszystko na NFZ. Lekarz z prawdziwego powołania.

mam ostatnio mieszane uczucia, chociaż uważam że to dobra specjalistka i faktycznie z powołania, robi badanie za każdym razem i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta to po ostatniej wizycie kiedy byłam u niej w 8 tyg ciąży nie zleciła mi żadnych badań nie założyła książeczki ciąży i odesłała w ciąży zagrożonej do poradni przyszpitalnej gdzie 1 termin wyznaczono mi dopiero w 11 tyg ciąży, mogę tłumaczyć to zaniedbanie jedynie zbyt dużą ilością pacjentek u pani dr ponieważ byłam jej długoletnią pacjentką.

Najlepsza ginekolog jaką znam. Bardzo dobrze poprowadziła moją ciążę, do tego miła i sympatyczna. Nie czuje się u niej wstydu. Godna polecenia! :)

Pierwszy raz w życiu spotkałam lekarza z powołania, z ludzkim podejściem do innego człowieka,będę polecać każdemu!!

zdecydowanie polecam,uratowała mi życie!

zdecydowanie polecam,uratowała mi życie!

Super Lekarz , normalny człowiek , sympatyczna , miła i pomocna .Warta czekania nawt 8 godzin :D polecam !!!

pełny profesjonalizm.więcej takich lekarzy potrzebujemy

pełny profesjonalizm.więcej takich lekarzy potrzebujemy